Kayınvalidemin amacı ne?

Sayın Sevgili Dostlar !.. Özet geçiyorum, sözlüm askerde. Annesi de geçen hafta kulağından basit bi operasyon geçirdi. Bende gittim tabi hastaneye. Neyse Kayınvalidem sakın söyleme çocuğa zaten askerde saklayalım üzülür dedi, tamam dedim. Dün de sözlüm bana, geçen annem seni hastanenin orada görmüş, karşılaşmışsınız napıyordun orada dedi, bende hastaydım ondan gittim falan dedim. Şimdi bu kadının amacı ne? Bana söyleme diyor birde çocuğa hastanein orada karşılaştık diyor, lafı nasıl çevireceğimi bilemedim. Bu kadının amacı ne ya? Korkmalımıyım

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Senin söyleyip söylemediğini kontrol etmiştir , söylemediğini görünce sana daha çok güvenecektir , sen de hemen işgillenip kadını cadı yapma , yazık kadın operasyon geçirmiş zatii ...

1|0
    0|0
    • Ama öyle deme ya :(( sıkıntı yaptım kendime fena hemde

• balım karamsar olma herşeyi takma , bu kadar üstünde durma kurma kafanda , valla anlayacaksın sonra boşu boşuna kendini üzdüğünü :)

• Valla mı yaaaaa :)) Ahh inş canım inşş :)) teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni istemiyor veya hasta ruhlu olabilir. Git annesine sor niye böyle yaptın diye. Ama öncesinde telefonuna konuşmaları kaydet. Sonra kavga çıkartır ve hemen oğluna söylerse demekki seni istemiyor ve bencil bir kadın. Çocuk sana sinirlenir sende bu kayıdı dinletip ömür boyu annesinden gerekirse uzak tutarsın.

1|0
    0|0
    • Atraksyon dolu dakikalar :) bu kadar uğraşmaya değmez ki benim doğru söylediğimi bilir en kötüsü ayrılırım ondan sebebi de annen derim ömür boyu bakmaz suratlarına

• Yok seviyorum ama kendi canımdan çok da değil

• Eleman seni ona sormuştur görüyormsusn diye kadıncağızda Yanlışkla seni gördüğünü ama hastanede gördüğünü diyi vermiş, ee kendi ameliyatını saklıyorsada hali ile belki senin basit bir rahatsızlıktan dolayı gitmiş olduğunu söylemiştir. Ne yapsın ağğzından kaçırmıştır. Hemn art niyete başvurma. Hatta Konustugunuzda laf arası sor. Geröek nedenini bnun dısında birsey olmayacağını kendide izah eder.

1|0
    0|0
    • Umarım ya :( sıkıntı yaptım vallahi

• du aşkolsun ya hemen :D

• Buada şükür saol :) gerisini Abim askerden gelince taramalıyla tararım artık :)

link

• kaynvalidene sor söylesin. Hemen kötü düşünme . Belki oda senden bahsederken " geçen gördük lafladık" demiştir nişanlında nerde gördün demitir oda ağzından hastanede demiştir sonra kıvıramamıştır falan ...Asıl sen nişanlına bi sorsaydın annen orda ne yapıyomuş diye belki buralara yazmak zorunda kalmazdın;)

1|0
    0|0
  • Kadının düşüncesizliği. Oğluna senden haber verecek. Sevindirecek. Oğlu da nerde gördün deyince yalanı da pek beceremediğinden hastanenin orda demiş. Hata oğlanın. Sana değil annesine sormalıydı orda sen ne geziyon diye. Ama ne bilsin garibim.

1|0
    0|0
    • Yok ama ya sanki laf taşıyo gibi oldu anlmadım

• Sanmıyorum. Geçen hastanede gördüm falan demiştir. Sonra pot kırdığını anlamış hastanenin orda demiştir. Öyle olsa çok daha büyük yalanlar söylerdi.

• kork. çocuk askerde şu an sevgilin seni aldatıyor diyen sayısı zaten baya bir fazla. çok hassastır. seni çok seviyorsa çok özlemiştir bu da onu daha kıskanç daha çekilmez haline getirir. tek kaynanadan değil çocuğa laf taşıyacak herkesten kork.

1|0
    0|0
    • Bende bundan tırsıyorum ya :/ hem bana sus diyor hemde kendi yumurtluyor

• Yok ya kavga falan da sadece kendi içimde sıkılırım ben :(( yani anlamadım neden böyle yapsın ki?offf yaaa :((((

• valla günümüzde nasıl insanlar var. her şeyi beklerim. sabırlı ol cevabı bulursun. hem bu ilk yapışı ise sineye çek bekle bir kaç kere daha böyle hata yapmasını. sen kendi çizgini bozma göreceksin içinde art niyet olan bir kadınsa kendini bitirir.

• belki annesine seni sormuştur kadında geçende şurda gördüm diye ağzından kaçırmış toparlamaya çalışmıştır.

1|0
    0|0
  • Yanlışlıkla hastanede olduğunu ağzından kaçırmış olabilir bence iyi ihtimali düşün

1|0
    0|0
    • Umarım öyledir de nedense hiç iyi düşünmek gelmiyor içimden :(

• çoçuk sormamısmı anasına senin ne işin vardı hastanede anne die :)

1|0
    0|0
    • Ne biilim anlamadım ki :S

• bi erkegin anasından vazgeçmesi sana yalan söylüyor demektir . 40 tane eş alırsın ana alamazsın tüm erkeklerde bunun farkındadır bnce vazgecilmezim sanma derim :) tm cocuk seviyodur o ayrı ama kafasını bulandırır sözlünün demek istedigim o . dene ve fikir sahibi ol sende bidahakine öyle hareket ederisn

• Yahu anasından vezgeçmesin zaten de , düzgün bi eş de önemli ama onu diyorum

• korkmalısın bence

1|0
    0|0
    • Hadi ya :(

• Yani aslında böle cici bi kadın falan ama anlamadım ki neden böle yaptığını, resmen beni orda burada geziyor diye ispitlemiş gibi oldu :(

• sorunlu o kadın diyorm sana durduk yere neden böyle birşey yapsn sen düşün?

• Belki seni denemek amaçlı demiştir hemen aklına kötü getirme :)

1|0
    0|0
    • Yok ya kıllandım ben bi kere :S

• kıllandın mı .s belki bana yalan mı söyleyecek yoksa beni mi ispiyonluyacak diye denemiştir seni bilemezsin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• ne saçma biriymiş...belki de seni denemek istemişlerdir

1|0
    0|0
  • kasıtlı yapmıs olabilir de olmayabilir de.. ama herhalükarda hoş diil

1|0
    0|0
  • kadına bak ya :D ona sor '' neden böyle dedin ? '' diye...

1|0
    0|0
    • Aradımda gezmelerde , ulaşamadım ki :/

• :D aranızı bozmak istiyodur belki... belki.

• Ne bileyim belki de ama o kadar da iyiki gerçi belli olmaz ya :S

Yükleniyor...