Galatasaray takımında gönderilecek futbolcular belli oldu. Sizce bu listedeki futbolcular takımdan ayrılmalı mı?

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, yönetime ligin ikinci yarısında kadrosunda düşünmediği isimlerin listesini verdi.
Sarı kırmızılılarda Koray Günter, Tarık Çamdal, Jem Paul Karacan, Emre Çolak, Sinan Gümüş ve Hamit Altıntop kadroda düşünülmüyor.

0|0
329

En İyi Erkek Görüşü

• Yollanacak başka adamlar varken Sinan ve Korayı yollamakta nedir. Sonra neden Türk futbolu gelişmiyor. Bu iki arkadaşın sezon basinda alman veya hollanda liginde bir kulube kiralanmasi lazimdi. Sinan gümüş, Umuttan bin kat iyidir. Emre vitaminsizi zaten yillardir kendini geliştirmiyor gevşek tarıkta öyle. Hamit desen hep sakat. Jem işe yaramaz. Nasılda bu listede Sabri, Burak ve Umut olmaz şaşirdim..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabri ve umut kesinlikle gitmeli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Denizli , Umutun turşusunu mu kuracakmış. Takimda çok boş adam var

http://i.capsspot.com/s/21/6/1211244.jpg

1|0
    0|0
  • Bence Emre Çolak gitmemeli. Yaşı çok genç ve hala bir umut olabilir Galatasaray için. Anadolu klüplerine kiralık verilebilir ama kesinlikle 1 yıl daha beklenmeli diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • emre colak alt yapidan cikan oyuncu ha bire genc oyuncu isteyen adam neden takimin genclerini gonderiyor koray gunter emre colak ve sinan gumusu cok tuhaf cidden anlamak zor

1|0
    0|0
  • Umut selçuk burak sabri spor arabalarıyla yatışa devam.

1|0
    0|0
  • Vallahi yarısı oynamadı ki görmeden yorum yapmak zor.
    Koray Günter - Jem Paul Karacan ve Sinan Gümüş takip ettiğim kadarı ile gelişim göstere bilecek yeteneğe sahip ancak gerek son zamanlardaki Galatasaray Alt yapısı ve Mustafa Denizli'nin uğraşmak istediği şeylerden değil. Bence 2 sene kiralanmalı ve onun sonucuna göre karar verilmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Alayına yol verin gitsin

1|0
    0|0
  • Jem İngiltere geçmişi olan bir oyuncu. Sabri denen maldan da, Umut denen mahlukattan da Burak denen dengesizden de iyi futbolcu. Ama Mustafa Denizli ve kulüp yönetimi beyin siz.

1|0
    0|1
  • Hepsi gitmeli.

1|0
    0|0
  • Bu oyuncular geldiğinden beri yaptıklarına ve katkılarına bakarsan tamamiyle GALATASARAY'a külfet olduklarını anlayacaksınız. belki Sinan GÜMÜŞ gelişime açık olabilir. Emre ÇOLAK ise yurt dışına gidecekse satılmalı aksi halde iyi bir rotasyon olarak kalabilir.

1|0
    0|0
  • Oha 'lan Sinan'ı kapan yaşadı

1|0
    0|0
  • Ayrılmalı

1|0
    0|0
  • Umrumzda degl :)

1|0
    0|0
  • Farketmez ya

1|0
    0|0
  • Takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Sabri varsa tamam

1|0
    0|0
  • Biz gidip oynariz

1|0
    0|0
  • bır fenerlı olarak dıyorum galatasara hamza m denızlı gıbı hoca degıl hırcın gaz veren hoca lazım galatasaray taktikle oynayacak bı takım degıl. mustafa denızlı takımı batırır benden demesı.. ayrıca tarık sabri umut tarzı adamlara futbolcu demem

1|0
    0|0
  • Bu adam takimi batircak sinan korayi yollamak ne demek ya bide takimi genclestircekmis bu takima. Yilmaz vural lazim

1|0
    0|0
  • Sinan gümüş harıcındekıler gonderılsın. Sinan gercekten cok iyi adam.

1|0
    0|0
  • umut sabri ve burak ta gitse süper olcak

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabri nerde :D

1|0
    0|0
  • Burak yılmaz gitmiyor deme