Kapat

Galatasaray takımında gönderilecek futbolcular belli oldu. Sizce bu listedeki futbolcular takımdan ayrılmalı mı?

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, yönetime ligin ikinci yarısında kadrosunda düşünmediği isimlerin listesini verdi.
Sarı kırmızılılarda Koray Günter, Tarık Çamdal, Jem Paul Karacan, Emre Çolak, Sinan Gümüş ve Hamit Altıntop kadroda düşünülmüyor.

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Yollanacak başka adamlar varken Sinan ve Korayı yollamakta nedir. Sonra neden Türk futbolu gelişmiyor. Bu iki arkadaşın sezon basinda alman veya hollanda liginde bir kulube kiralanmasi lazimdi. Sinan gümüş, Umuttan bin kat iyidir. Emre vitaminsizi zaten yillardir kendini geliştirmiyor gevşek tarıkta öyle. Hamit desen hep sakat. Jem işe yaramaz. Nasılda bu listede Sabri, Burak ve Umut olmaz şaşirdim..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabri ve umut kesinlikle gitmeli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 28

• Denizli , Umutun turşusunu mu kuracakmış. Takimda çok boş adam var

http://i.capsspot.com/s/21/6/1211244.jpg

1|0
    0|0
  • emre colak alt yapidan cikan oyuncu ha bire genc oyuncu isteyen adam neden takimin genclerini gonderiyor koray gunter emre colak ve sinan gumusu cok tuhaf cidden anlamak zor

1|0
    0|0
  • Bence Emre Çolak gitmemeli. Yaşı çok genç ve hala bir umut olabilir Galatasaray için. Anadolu klüplerine kiralık verilebilir ama kesinlikle 1 yıl daha beklenmeli diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Vallahi yarısı oynamadı ki görmeden yorum yapmak zor.
    Koray Günter - Jem Paul Karacan ve Sinan Gümüş takip ettiğim kadarı ile gelişim göstere bilecek yeteneğe sahip ancak gerek son zamanlardaki Galatasaray Alt yapısı ve Mustafa Denizli'nin uğraşmak istediği şeylerden değil. Bence 2 sene kiralanmalı ve onun sonucuna göre karar verilmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Alayına yol verin gitsin

1|0
    0|0
  • Jem İngiltere geçmişi olan bir oyuncu. Sabri denen maldan da, Umut denen mahlukattan da Burak denen dengesizden de iyi futbolcu. Ama Mustafa Denizli ve kulüp yönetimi beyin siz.

1|0
    0|1
  • Hepsi gitmeli.

1|0
    0|0
  • Umut selçuk burak sabri spor arabalarıyla yatışa devam.

1|0
    0|0
  • Oha 'lan Sinan'ı kapan yaşadı

1|0
    0|0
  • Ayrılmalı

1|0
    0|0
  • Umrumzda degl :)

1|0
    0|0
  • Farketmez ya

1|0
    0|0
  • Takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Sabri varsa tamam

1|0
    0|0
  • Bu oyuncular geldiğinden beri yaptıklarına ve katkılarına bakarsan tamamiyle GALATASARAY'a külfet olduklarını anlayacaksınız. belki Sinan GÜMÜŞ gelişime açık olabilir. Emre ÇOLAK ise yurt dışına gidecekse satılmalı aksi halde iyi bir rotasyon olarak kalabilir.

1|0
    0|0
  • bır fenerlı olarak dıyorum galatasara hamza m denızlı gıbı hoca degıl hırcın gaz veren hoca lazım galatasaray taktikle oynayacak bı takım degıl. mustafa denızlı takımı batırır benden demesı.. ayrıca tarık sabri umut tarzı adamlara futbolcu demem

1|0
    0|0
  • Biz gidip oynariz

1|0
    0|0
  • Bu adam takimi batircak sinan korayi yollamak ne demek ya bide takimi genclestircekmis bu takima. Yilmaz vural lazim

1|0
    0|0
  • Sabri, Umut 'da olmalı bu Listede

1|0
    0|0
  • Hamit, Jem ve Tarık alıcı varsa satılsın, diğerleri kiralık gönderilsin isterdim ben ama bakalım ne yapacaklar.

1|0
    0|0
  • mantıklı

1|0
    0|0
  • Sinan gümüş harıcındekıler gonderılsın. Sinan gercekten cok iyi adam.

1|0
    0|0
  • umut sabri ve burak ta gitse süper olcak

1|1
    0|0
  • Bence siz artık kendinize beyin almalısınız, size ne mk* milyonluk adamlardan, gidecekse madene asgari ücretle çalışmaya gitmeyecekler ya yine milyon kazanacaklar bir senede. Az bireyselleşin lan azcık.
    Cevabım; valla bunlar zaten galatasaray kalitesinde oyuncular değiller zaten işte en iyisi emre çolaktı o da son 2 sezondur normal bir türkiye ligi oyuncusu olacak kadar oynayabiliyor, diğerlerine yorum yapmaya bile gerek yok, hepsinin gitmesi gerek. Tşklr.

0|0
    0|0
  • Ben hamit Altıntop isminde futbolcumuz olduğu bile unutmuşum

1|0
    0|0
  • sabri gene kalıyor mu neden la neden bu işkence

0|1
    0|0
  • sabri yi nasıl koymamışlar :D

1|0
    0|0
    • Unutmuşlar galiba umut'da olmalıylı listede.

• bunlar gs'de mi oynuyor?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...