Özgüvensiz ve kiloluyum güzel degilim bakımsızım napabilirim? Liseliyim ve kızları çok kıskanıyorum. napıyım?

Gerçekten çok kötüyüm bacak boyum biraz kısa boyum da yani, lisede kızlar nasıl gğzel çekici benim farkım ne çok kötüyüm çok! Saçım kalitesiz ince, beyaztenli büyük yüzlü kızım bacaklarım basenlerim kalçam, kiloluyum yani. Yardım edin lütfen :(

• Kilo vermeye çalış
    76% (26)80% (20)78% (46)Oy Ver
  • Bırak seni böyle kabul etsinler
    24% (8)20% (5)22% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İyi ki türküm ve iyi ki böyle ilgili duyarlı anlayışlı yardımsever bir millete sahibim. Çok sağolun.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kilo ver saçlarını çogaltacak parlatacak şeyler kullan zayıflayınca yüzünde kuculur zaten birazda makyaj yaparsan onlardan hicbir eksigin kalmaz

0|0
    0|0
    • Küçülürmü diyosun :)

• Küçülür tabi hem zayıf yüz hoş durmuyor saçlarını falan ona göre kestirirsin kahkül falanda kestirebilirsin bende bu ay kendimi degistiricem makyaja falan baslicam bizim onlardan neyimiz eksik kuzum sıkma canını

• Sağol tatlım benim yaa :)

Erkekler Ne Diyor 8

• lıselım bak sımdı her dıs gorunusu guzel olan ıyı olcak anlayıslı olcak dıye bı kural yok senın yuregının guzellıgı yeter ok guzellık gorecelı ve gecıcı bı seydır bunu unutma her guzel bırgun cırkın olucak hemde cokk onun ıcın takılma böyle seylereee kıskanılcak bıseyde yok yuregnın guzellıgı yeter bıze hg aramıza can

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye çalış kıskanıyorsan.

0|0
    0|0
  • fıtnnessa basla kalıtelı beslen

0|0
    0|0
    • Anne babam fitnese izin vermiyo yaş için

• 15 yaşındayım benim için erken digilmi

• hayır degıl

• Çok basit. Öncelikle bir diyetisyene gideceksin sana verdiği listeye harfiyen uyacaksin. Bakıma gelince de o senin elinde olan bişey. Biraz kendine özgüvenin olsun. Sonuçta herkes Adriana Lima, Burak Özçivit değil. :)

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ama annem kızıyo

• 156 boy 15 yaş 58 kilo

• Çok fazla değil kilon aslında. En fazla 10 kilo versen yeterli.4-5 kilo bile yeterli yani :)

• Spora başlamamak için seni engelleyen bir neden var mi

0|0
    0|0
    • Zamanım yok derslere iyi çalışmam lazım

• Destek bizden adim atmak senden ☺

• İyiki varsınız

• konuyu iyi seçmişsin spor şart
    spor + bakım = özgüven :D

0|0
    0|0
  • Senı oldugun gıbı sevmekten baska ne yapabiliriz ki 😎😎

0|0
    0|0
    • :l bakıcaz işte kardes

• Gıcıgıma gitti bu KS

• Bu ks böyle işine gelirsee 😎😎😎

• Seni beğenen böyle begensin mutlaka seni beğenecek biri vardır

0|0
    0|0
    • Var aslında ama fazla degil

• Onları bosvereceksin seni seven biri çıkar benimde sevgilim yok yani zaman herşeyi gösterir

• Aynen

Kızlar Ne Diyor 7

• Diyetisyene git kilo verebilirsin bu tamamen senin elinde.. saçlarına bakım yap, cildine de öyle.. Bunlar halledebileceğin şeyler. Kısa olman sorun değil zayıflarsan çok sevimli olabilirsin. Minyonlar daha tatlı oluyor inan bana.

0|0
    0|0
  • güzellik herşey değil ki aslında güzellerin kaderi senden daha kötü hep acı çeken taraf oluyorlar, canları yakılıyor vs.. bence orta güzellikte olup kendini sevmek lazım. Sev kendini ve milleti önemseme çünkü herkesin bir kusuru vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • bana mesaj at konuşalım :) yasam koçun olabılırm <3

0|1
    0|0
  • Ben ne kızlar gördüm kiloluydular ve bakımsızdılar.1-2 sene sonra kızların hepsi evrim geçirmişti. Eğer gerçekten istiyorsan ve hırslıysan inan başarırsın o kızlar başardıysa.

0|0
    0|0
  • Başkaları için değil kendin için değiş.

0|0
    0|0
  • İstersen kendine tarz verirsin

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun sınıfta çok bakımsız arkadaşım vardı herkes ters gözle bakıyordu birgün okula kaşlarını aldırmış rümel yapmış az da olsa ruj sürmüş çok şaşırdık sınıfca çok güzel olmuştu, çirkin değil bakımsız kadın vardır unutma.

0|0
    0|0
    • Bakım yapamam çünkü annem izin vermez kaş falan 😱 gebertir beni. yinede sağol canım

• Benimde göz altı morluklarım genetik demekki hiç kimse kusursuz değil bende seneye tedavi olacağım sıkma güzel canını bende hergün fondeten sürmek zorunda kalıyorum..

• Sağol gerçekten :) inşallah tedavi iyi geçer

Yükleniyor...