SPOR YAPIYORUM DOLGUN BİR KALÇAM VAR?

uzun süredir spor yapıyorum dolgun şekilli bir kalçaya sahibim bacaklarımda şekilli ve topludur belim vücuduma göre orantılı tek bir sıkıntım istediğim sertlik ve sıkılığa ulaşamamam etim bana fazla yumuşak geliyor ve bu yüzden cinsel yönden bir özgüvene sahip değilim. görünüşte çok seksi görünüyorum fakat elleyince ne kadar dolgun olsada yumuşak ve aksine göğüslerimde bir o kadar serttir. karşı cinsin bu konudaki fikirlerini alabilir miyim? itici gelir miyim

0|0
3|36

En İyi Erkek Görüşü

• Damacanaya bile talip çıkıyor bu ülkede. Hiç takılma bunlara 😄

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Jean Claude Van Dema nın kayıp bacısını bulduk :)

0|0
    0|0
  • dıdısının dıdısının dıdısını kafaya takmıssın sende kanks

0|0
    0|0
    • evet biraz takıntılıyım bu konuda

• Hayır itici gelmez. Ama sen sıkılaştırıcı egzersizlere devam et. Pes etme. Unutma ki betonu delen suyun şiddeti değil, damlaların sürekliliği.

0|0
    0|0
  • Aksine daha hoş gelirsin sertlik çok iyi değildir

0|0
    0|0
  • Bu ne fotoğrafı laan 😄

0|0
    0|0
  • Gelmezsin

0|0
    0|0
  • Yahu kalçan karın gibi ya da kol gibi kaslı ve sert olmaz ki ordaki et ve yağ oranı daha fazla yumuşak olması normal ve güzel bişey diğer bölgelerinle karıştırma onun da özelliği o veya göğüslerinin

0|0
    0|0
  • O resim senin neren anlamadim

0|0
    0|0
  • Mal iyi ve cekkci sikinti yokk

0|0
    0|0
  • hayır gayet iyisin

0|0
    0|0
  • itici gelirmsin bilemem

0|0
    0|0
  • Niye gelesinki sonucta dısarda gezen her kız sporcu değil.

0|0
    0|0
  • fıtnnese yonel yağ oranını dusur sertlesır

0|0
    0|0
  • Sorun edecek bır sey yok. Zamanla kas oranın arttıkca ve yağ oranın düştükce dahada sıkı olursun.

0|0
    0|0
  • Emin ol ki cinsel ilişkide kalçanın çok sert olmaması gayet iyi bişeydir ve sen dolgun olduğunu söylüyorsun bu gayet iyi bir durum

0|0
    0|0
  • Bence sende özgüven var ama tazelemek istemişsin.. Ya da biraz kelimelerle okşanmak istemişsin. Sen de biliyorsun ki kalçası büyük olan ve sert göğüslü kadınlar her zaman ilgi görmüştür..

0|0
    0|0
  • tipik bir kadın takıntısından ötesi değil şu söylediklerin.

0|0
    0|0
  • ne sporu yapıyorsun tavla mı :D

0|0
    0|0
  • Bence ya saçmalamak için açtın bu başlığı ya da gerçekten aklında var

0|0
    0|0
    • fitness la neredeyse profesyonel şekilde uğraşıyorum ağırlıkla squat yapıyorum taş gibi semsert bir kalçaya sahip olmam gerekirken yumuşak bir kalçaya sahibim. haliyle komplekse sürüklüyor bu beni

• Bende profesyonel fitness yapıyorum, fakat kalça sertliği genetiktir, bazı kadınlar hiç bir şekilde fitness ile uğraşmadan sert kalçaya sahip olabiliyor, bence kalçan güzel, sert olması bişey ifade etmez eğer hatları iyiyse

• Resmi çözene kadar soruyu unuttum

0|0
    0|0
  • yok iyidir

0|0
    0|0
  • Itici gelmez tam aşık olmalik kadinsin :)

0|0
    0|0
  • Hayaller mı gerceklerimi anlatttın çünkü tezatlık var ☺️

0|0
    0|0
    • olanı anlattım. vücudum böyle.

• erkek arkadaşımla birlikte olurken rahat olamıyorum "kalçama dokundu off yumuşak kesin itici geliyorum aslında hiç zevk veremiyorum" tarzı şeyler geçiyo aklımdan sürekli

• Oluyosun ama olurken rahat değilsin yanii

• co guzel bitiyoruz böylelerıne :D

0|0
    0|0
  • Hic ni erkek o an bunu dusunmez merak etme :)

0|0
    0|0
  • Ufak bir fotoğrafını koysan daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • anlattığın kadarıyla etkileyici biri olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok severim balık etli kızları bayılıyorum 😉

0|0
    0|0
  • Uff yaa delimisn sen düşündüğün şeylere bak

0|0
    0|0
  • Daha ne istiosun tam istedigim
    Gibi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• GÖDÜSLERİM SERT POPOMDA KOCAMANNNN AMA ÖZGÜVENİM YOK. hiç inandırıcı değil şu boyutta söylediğin şeyler.

0|0
    0|0
    • pek inandırıcı gelmiyor farkındayım biraz takıyorum bu konuyu o yüzden

• Benimkide öyle bende spor yapıyorum yapmaya devam et biraz agır ve zorlayıcı egzersiz yaparsan daha iyi olur, hem fazla şekerli şey yemek basen ve kalçaları şişiriyo

0|0
    0|0
    • bak beni en iyi sen anlarsın. şekerle işim yok. ağzıma koymam. proteinimi alarım spor öncesi sonrası düzgün beslenirim. 30 kiloyla squat yapıyorum. bacak için çalıştığım bütün hareketler ağırlıkla zaten. ama sonuç.. sadece dolgun düzgün görünümlü. elleyince yumuşak löp löp. bana çok itici geliyor

• Merak etme şimdi böyle gözüküyo sen yapmaya devam et sonuçunu mutlaka görüceksin, benimki gibiymiş tıpkı :D ben de öyle oldugunu biliyorum canını sıkma sonuçta kemiğin kalın olması imkansız yani eninde sonunda olucak, karın falan çabuk erir ama kalça basen biraz daha gayret hadi bakalım :)) umudunu yitirme sakın

• Erkekleri böyle etkilemeye çalışmanız ne derece doğru?

0|0
    0|0
Yükleniyor...