Ayrıldığınız sevgilinizle barışır mısınız can çıkar huy cıkmaz derler ya bu olay da doğru mudur?

ben barıştım bir cok kez aynı ınsanla aynı kişyle ayrılıp barıştım sevıyorum ama bana gelınce herşey yasak ona gelınce herşey serbest eşitlik yok ve rahatsız olduğum kabul etmıyceğım şeyleri önüme sundu meshebim geniş deyil kıskancım baktım yine aynı daha beter olmuş durumda, yine yara aldım ama tekmeyı bastım şuan acının hassını cekiyorum 3 gün önce ayrıldım can cıkar huy cıkmaz derler doruymuş olan bana oldu 5 ay ayrı kalmamız duzeltmemiş...peki ya siz farklı olanlar varmı aranızda..

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Neden duzelecegini dusundugunu soylememisin en onemli detay orada cunki.

Ki sadece seven kisi sevdigi icin degisir karakterinden kisiliginden odun vermeden o seni sevmiyor hep bana hep bana diyor veya NALINCI KESERI gibi kendine yontuyor .

Sevgide karsililik esastir hersey karsilikli olacak sen dusuneceksin o seni dusunecek sen onun kollayacaksin o sana ihtimam gosterecek ve o senin kendisine gene donecegini herseyin eskisi eski tas eski hamam gidecegini dusunuyordur bundan emin ol.

saygilarimla

0|0
    0|0
    • abi ben ayrıldım bu 5 aylık surecte sonra geri döndü kendısı barıştık yıne aynı benım onu veya onun benı terk etmesı sorun deıl onemlı deıl asıl sorun bunca senının bosa gıtmesı sevgımın heba olması suistimal edılıp yıne haylkırıklığı cok sey yaşadım cok acı cektım bırde aynı semtteyız yani dönmem he adam olurda vazgercerse bazı 3 cu şahıslardan ozman belkı uzun hıkeye karısık

• Uzun uzun dusunmeliydin ve artik olmaz demeliydin en basinda ,git gelleri yaratmamalisin ve secim hatan var partnerinde secim hatani bulmalisin VE ASLA HATADA ISRAR ETMEMELISIN.

Mutluluk rastgele gelmez senin igneyle kuyu kazanmanin sonucunda olur.Rastgele gelirse rastgle gider.

Hayati rastgele yasama once kendini sonra partnerini cok iyi taniman gerekiyor mutluluk bunun sonucudur bula bula bunu buldum ile hayati goturemezsin goturemezler goturende yok zaten GERCEKLE BURUN BURUNA GELIRSIN sonra.

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin durumun iyi yine, 3 yılda 35 defa ayrılıp barışan birisi vardı dün :D

0|0
    0|0
    • :)))) olabilir oda eminim acı cekıyordur seevn ınsan sevdiğine binlerce kez şans verir bu alay konusu olmamalı

• Hatalardan ders çıkarmıyosa ne şansı vereceksin ki artık

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...