Kadınların, özellikle de beğendikleri erkeklerden, duymak isteyecekleri komplimanlar hangileri?

1. Kalçaların olağanüstü.

2. Senin kadar zeki olmak isterdim.

3. Aman tanrım, ne kadar esneksin!

4. Anneme benden daha iyi davranıyorsun.

5. Büyük laflar etmene bayılıyorum.

6. Göğüslerin olağanüstü.

7. Tanıdığım en komik insansın ve herkesi tanıyorum.

8. Senden önce sevgililerim olduğunu unutturuyorsun.

9. Bana yakın olmana/sokulmana bayılıyorum.

10. Bacakların olağanüstü.

11. Bir daha asla video/pc oyunu oynamak istemeyeceğim sanırım.

12. Çok seksisin.

13. Beni neşelendirmene gerek yok çünkü sadece etrafında olmak mutlu olmama yetiyor.

14. Yatakta olağanüstüsün.

15. Kuantum fiziğinden anlamanı ve aynı zamanda güzel kokmanı seviyorum.

16. Yanında değilken, aklımı kaçıracak gibi oluyorum.

17. Annemden daha iyi yemek yapıyorsun.

18. Seninle evlenmek şimdiye kadar aldığım en iyi karardı.

19. Sen dünyanın en iyi annesisin/olacaksın.

20. Olağanüstüsün.

Erkekler iltifata ihtiyaçları olmadıklarını söyleseler de övülmekten her zaman zevk almışlardır. Bunu onunla sevişirken ne kadar zevk aldığınızı ya da kavanozların kapaklarını nasıl da kolayca açtığını söyleyerek yapmanız fark etmez.

Peki ya kadınlar? Özellikle beğendikleri erkeklerden duymak isteyecekleri komplimanlar neler?

Güncellemeler:
Soruda geçen 20 madde ve soru bir haber sitesinden alıntıdır arkadaşlar.. Burada yazılanların %100 ü hoşunuza gidecek fikriyle yola çıkmadım, Sizler var ise hoşunuza giden bunları paylaşırsanız memnun olurum..

Hayır durduk yere bir de abaza damgası yemeyelim sizden :D

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• valla sevgiliden gelen her tatlı söz kabulüm ama ;

YAZILMIŞ EN GÜZEL KOMPLİMAN:

SEVGİLİ

Sevgili, serin taş üstünde, baharleyin, suyun bir köpük parıltısını açıp yayışı gibi, öyledir yüzünün gülümsemesi, sevgili.

Sevgili, nazik eller ve narin ayaklar bir tay gibi gümüşten, yürüyen, dünya çiçeği, böyledir gözümün görmesi, sevgili.

Sevgili, bakırdan bir yuva örülmüşken başında, bir yuva koyu bal renginde, orda gönlüm yanar ve dinlenir, sevgili.

Sevgili, gözlerin çok büyük yüzüne göre. gözlerin çok büyük yeryüzüne göre.

Pablo Neruda

( 1904 - 1973 )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece gerçek olanları duymak isterim.Yani; 1, 3, 10.Bunun dışında gerçek olan şeyler varsa onları da söyleyebilir yani.. :)

0|1
    0|0
  • Sizin kafa farklı çalışıyor , bunları söylersen amacın anlaşılır .En fazla bacakların çok güzel diyebilirsin ki kadınların en çok bu hoşuna gidermiş bir de gülüşü ve saçlarına bişiler söyle yeter .Bunları söylersen işgilleniriz bilesin safoş bey :))

0|1
    0|0
    • Bu alemin en güzel Süper moderatörüüüü :) bayan olarak üzerime çok geliyorsunuz :)

link

Soru kendi fikrim değil alıntıdır. ben sadece bayanların hangileri dikkatini çekiyoru sorguluyorum..

Bu arada verdiğin tiyoları dikkate alacağım :D

• Ahh kıyamam yasıkk :)) link

sanırım olabilirim ...

• Tamam ozaman herşeyi göze alarak sana arkadaşlık teklifini yolluyorum :)))

Bakalım senle arkadaş olduktan sonra kaç sorumu silecek o deyyus :D

• 13. Beni neşelendirmene gerek yok çünkü sadece etrafında olmak mutlu olmama yetiyor.

Desin gerisi sizin olsun :)

0|1
    0|0
  • bu lafların hiçbirini duymak istemezdim. çok sahte çünkü. sevdiğini bileyim ilgilensin mutlu olalım yeterli.

1|2
    0|0
  • 13. Beni neşelendirmene gerek yok çünkü sadece etrafında olmak mutlu olmama yetiyor

0|1
    0|0
  • 16. Yanında değilken, aklımı kaçıracak gibi oluyorum.

17. Annemden daha iyi yemek yapıyorsun.

18. Seninle evlenmek şimdiye kadar aldığım en iyi karardı.

bu dört şık dışında gerisi saçmalık

0|1
    0|0
  • 2,7,9,14,20

0|1
    0|0
  • 1 ve 17 <3

7. kesinlikle soylemesin her turlu dalarim. herkesi taniyorum da ne demek?!

0|2
    0|0
  • 1. maddeyi okuduktan sonra senden soğudum yeminnen.

1|1
    0|0
    • 1. maddeyi okumadan önce bana çok mu sıcaktınız :) Bu genel bir anket ve siz içinden "Hangisini duymak sizin hoşunuza gider.." olanını seçecektiniz .. Aksini değil :))) 1 puan benden :D

• 18. ve bence gözlerin çok güzel lafı

0|1
    0|0
  • seninle uyanmak istiorm

sensiz hersey kötü

daha cok zamn gecirelim

vs vs

0|1
    0|0
  • 15

16

18

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kalçaların ve göğüslerinmi? Rusyada yaşamıyorsun! Bunları normal bir kıza söyle tokadı yersin. Ayrıca bu cümleler çok basit şeyler. Önemli olsan sevdiğini bilmek.

0|1
    0|0
    • Buna kısmen katılıyor kısmende katılmıyorum..

Katılmıyorum çünkü burada geçen sözlerin bir çoğunu normal bayan arkadaşlarıma bile söylediğim olmuştur..Ama bırakın tokat yemeyi kötü bir tepki bile almadım.Çünkü önemli olan bir lafı etmek değil hangi lafın nerde ve nezaman edileceğini bilmektir.Ayrıca her söz her insana söylenmez..

Bir bayanın size bu şekilde tepki vermesi için mutlaka gururuyla oynandığını hissetmesi lazım,aşağılandığını hissetmesi lazım...vs.

• ağzını yerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...