Bu fikir tutarmı ? bi bakın bii.

facebook@faceb.com gibisinden bir mail adresi alsam ; sonra birinin mailine bu mail adresiyle şöyle bir mail atsam ;

Facebook bir değişiklik nedeniyle teyit istemektedir ;

teyit için mail adresinizi ve şifrenizi doğrulamanız gerekmektedir.

mail adresinizle şifrenizi yalnızca '' TEYİT '' kısmına yazınız.

TEYİT:

Mail adresiniz : a*****@hotm*******

Şifreniz : ********

Facebook sayfanızın istem dışı kapanmasını istemiyorsanız lütfen doğrulama kodunu doldurup iletiniz.

Facebook Ailesi

Yermi acaba bunu ?:D tutarmı bu ?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu eski arkadaşın yer mi yemez mi bilinmez ama, facebook ailesi bunu bir şikayet olarak alırsa sen fena tazminat yersin .

Oturup bir de nereden buldunsa metin de hazırlamışsın , nitelikli suç haline getirmişsin konuyu.

Değer mi bu kadar risk almana, birşey olmaz diyenleri de gördük tutuklu tutuklu yargılanıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yemez. cok belli.

0|0
    0|0
  • Fikir dedigin sey phishing olarak bilinen yuzyillardir en temel sazan.avi temalarindan biri. Tutar mi? elbet tutar. Msn parali olmasin diye forward manyagi, facebookta 1 milyon kişi gruplarina uye bir dünya insan var. Biri gelir buraya da sifresini girer.

1|0
    1|0
  • facebook@faceb.com böyle bir e-posta adresi alamazsın. Ben olsam yemezdim ve sana ağzıma ne gelirse yazardım sonra al sana doğrulama diye e-posta atardım :) böyle aptalca numaraları banada yapmışlardı facebook'ta. Ulan bari biraz akıllıca bi yöntem deneyin bu ne yaaaa

1|0
    1|0
    • Bu arada hesabı çalınan kişi seni savcılığa verse senden dünyanın tazminatını alır :D

• Bunları yiyen kaldımı ola acep¿

0|0
    1|0
  • Facebook Ailesine kadar yerde onu görünce ne olur bilmiyorum:DDD

1|0
    1|0
  • 6 sene okuyup doktor olmuş birisi polisim ben terör örgütü kimliğinizi ele geçirdi numarasına 140 milyar kaptırıyorsa bu yöntemde işe yarayabilir, hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Ha ha :) Eğer bunu yutarsa aptaldır. O kadar aptal birini kim ister ki?

1|0
    1|1
  • Erkek arkasdaşın facebooktan hatun ayıklıyormu ayıklamıyormu diye merak ediyorsun sanırım.

0|0
    2|0
    • erkek arkadaşım değil. eski erkek arkadaşım. kötü bir niyet değil , aslında umrumda bile değilde mesajlarına birde duvarına bakmam lazım. önemli benim için şuanda. fake adresleride kabul etmiyor. inada bindi merakım arttı.

• ben vermedim. ama şimdi veriyorum.

• şimdi veriyorum derken :) eleman yakaladı sanırım sen bu işlemi yaparken :)))

• siz ergenler varya

0|0
    0|0
  • Eğerki harbiden malsa ve gerizekalıysa yutar merak etme ama bana bi kız böyle numarayla gelse ağzına sıçardım onun :D :D:DD

1|0
    2|0
  • Ee var yapılıo zaten, birebir face sayfa kodları falan var nette :D

0|0
    1|0
  • aferin zeki kiz ben bilisim suclari burosu gorevli komiserim simdi IP numarandan seni bulup iceri tikmami istemiyorsan halk bankasi subesine gidip 3672838389#9# nolu hesaba 10 bin tl yatir (bakalim yiyecekmi)

0|0
    0|0
  • Şeytan da üye olmuş siteye :D

2|0
    1|0
  • Yemiyene De yedircen artik zorla tıka basa yaparsın bu işi :))

0|0
    0|0
  • zekice bi fikir güzelim yaaa ama karşında insanda orjinal malsa kesinlikle yutar dene bencee

1|0
    1|0
  • Einstein'in kayıp torununu bulduk

1|0
    1|0
  • yarı yarıya:) şaşkınsa yer

0|0
    0|0
  • Kişiden Kişiye değişir belki bir anlık dalgınlıklada olabilecek birşey.Denemeden bilemezsin :)

0|0
    1|0
  • cok zekisin kanka ama sen ilk okulda kalmaliyidin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru söylemek gerekirse tutma olasılığı % 70 , koyun gibi güdülmeye ne dense yapmaya hazır bir milletiz ...

0|0
    0|0
  • aynştayn was here.

1|0
    1|1
  • kimse yemezse ben yerim bana yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...