Şizofreni bir aşka inanış..

Siz hiç aşkı şizofrenı bir kafayla düşündünüzmü? görmediğiniz ama bildiğiniz.. Henüz elini tutmadığınız ama varlığına sizi yaratan kadar inandığınız birine? Şizofrenı bir aşka teslim olmayı siz hiç denedinizmi? Şimdi diyeceksınız kı ? bu ne lan böyle varmı öyle bişe:)

var arkadaşlar kımsenın görmediğini söylesemde inanmıyacakları biri var.. Ben hariç kımsenın görmiyeceği biri.. Sizce ben bu soruyu soran şizofrenı olabilirmı?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni en iyi ben anlayabilirim ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şizofreni değil, ilahi diyelim. :)

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum şizofreniyle bir ilgisi olduğunu, bende de oluyor gibi bazen.. Olmayan birini özlüyorum arada,o var ama uzaktaymışcasına..

0|0
    0|0
  • katatonik takil gitsin.

0|1
    0|0
  • annem sitede ne kadan şizofren vakası varmış ya :D

Yok öyle bir sevgi/aşk türünü hiç bilmiyorum ben :D

sadece lisede arkadaşımı 2 3 ay kandırmıştım sevgilim var diye o kadar.

0|0
    0|0
  • senden farkım yok beni sevmeyeni seviyorum..ha varmış ha yokmuş bir farkı olmuyor...sende şizofrensin.hayırlısı olsun..

1|0
    0|0
  • şizofreninin daha farklı belirtileri olur. sen kendi kafanda hayal kurmussundur kendince onu yaşamaya çalışıyorsundur.

0|0
    0|0
    • Doğrudur.

• neyi tartışıyoruz o zaman :D

• yoo hayır tartışmıyoruz :) ben sordum siz cevap verdiniz ilginiz için teşekkür.

• bir örnek link

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim.. **

0|0
    0|0
  • hayallerinde yarattığın bir gölgeye aşıksın fakat bunun sana zararı olur.gerçek hayattan uzaklaşırsın.şizofren değilde psikolojik bir hastalık olarak görüyorum...tabi bu durumdan memnunsan sana kalmış gerisi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kanka sizofren deme aliniyorum bilesin

1|1
    0|0
  • yok şizofreni falan değil de işte ruh eşi vb ile kodlanan beyinlerimizin oynayabileceği oyunlar bunlar. şizofreni bu kadar basit bir olay değil. o zaman her beyaz atlı prensini hayal eden hatuna, hayal gücü kuvvetli ve bugüne kadar gördüklerinden beğendiği, sevdiği, karma bir imge yaratıyorsa zihninde, şizofren tanısı konmalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...