Sevgiliniz olduu halde bi arkadaşınız sizi sevdiini söylese ne yapardınız

Sevgiliniz olduu halde bi arkadaşınız sizi çok sevdiini hep sizi düşündüünü, uyuyamadıı, sizin içn her seyi yapıcaanı söylese ne yapardınız.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• sen bunu sorduğuna göre sende de var bir şey, söyleyen arkadaşının sevgilisi var mı peki senden ne beklior. belki de bunu düşündüğüne göre sevgilini de yeterince sevmiyorsundur. Anladığım kadarıyla seni seven birinin olması insanın her zaman hoşuna gider. ve senin için de herşeyi yaparım diosa da harbi aşık demek ki ama sen şimdi ki ilişkiini de riske atamıorsun o da belli ama ztn arkadşına karşılık versen de devam edicek mi değicek mi. anlıorum bazen diyorsun gencim daha ne olcak sanki:) bazen de diyorsun ne güzel bi ilişki işte rahat huzurlu kasmaya gerek yok. zor durum yaşadım yaşıyorum...

0|0
    0|0
    • Soruyu yanlış yorumluyon benim sevgilim yok.

• yalnız herkes benim anladdığım gibi anlamış:) bence :) bende aynı durumdayım cevap bulduğunda gelişmeleri de yazsan ii olur:)

• Denedim sonu ii bitmio.:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatımda birininolduğunu hayatımda biri varken asla sevgilime yanlış yapmıcagımı onu sadece arkadaş olarak gördüğümü onu üzmek istemedğimi ama arkadaştan ilerisi olamıcagnı anlatırdım.

0|0
    0|0
  • Bnde surekli konusurum uyumam uzulmesin diye yardmci olurum

0|0
    0|0
  • O arkadaşımla olan ilişkimi keserdim çünkü sevgilim var. Sevgililni seviyorsan bi de arkadaşına diyceğin tek şey ben seni sevmiyorum sevgilimi bildğin gibi çok seviyorum yolun açık olsun deyip hayatından çıkar. hayatında kaldıkça o acı çekicektir sana da duygu sömrüsü yapablir üzülürsünüz hepiniz. Sevgilini sevmiyorsan da kıza karşı hislerin varsa şöyle düşün arkadaşını kaybetmeye değer mi. sonuçta sevgili olup ayrıldıtan sonra bir daha arkadaş kalınmaz. Bu yüzden arkadaşım senin tek yapcağın şey o kızdan uzaklaşmak o seni kaybetmeyi göze alarak bunları demiş sende onu kaybetmiş sayılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İkisini de mutlu ederdim. Çok iyi niyetliyim ben.

0|0
    0|0
  • inanmam sonuçta kız milleti ne yapacakları belli olmuyor :D

0|0
    0|0
  • pas vermezdim ona

0|0
    0|0
  • sevgilimle kalırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...