Kapat

En son doğum gününüzü nasıl kutladınız ?

En son doğum gününüzü nasıl kutladınız ? Yalnızmı , arkadaşlarlamı evdemi yada dışardamı uzun cevap kabuldür .

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Doğum günümü 3 gün kutladık 15 eylül cumartesiye geliyordu discoya gittik arkadaslarımla güzeldi. Pazar günü baska bir grupla dısarda pasta vs kestik. Pazartesi kuzenlerimle ayrı evde annemlerle ayrı bir pasta merasimi oldu sanki çok önemli birşey alt tarafı ben doğmuşum :( Ama bütün herkesin o kadar uğrasmasına rağmen ben tek bir kişiden bir mesaj bir arama bekliyordum oda olmadı tabi o yüzden pazartesi günü full ağlak bir moddaydım bu sarkı esliğinde :( link

0|2
    1|0
    • Yinede güzel geçirmişsin ya ben tek başıma bira içerek film izleyerek geçirdim ailemden ve sevgilimden uzak bir şehirde yaşadığım için :)

• öyle ama işte bazen o kadar kalabalık içindeykende kendini yalnız hissediyorsun özel birgünde hatırlanmak istiyorsun bir umut işte beklenti :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• arkadaşlarımla iftarda,ramazan yaza denk geldiğinden bi kaç yıl böyle devam

0|1
    0|0
  • Yalnız kutladım..

0|2
    0|0
  • Kutlamadm b.k gbi bir gundu cunku :/

0|1
    0|0
  • sınav gününe denk geldi 2 arkadaşım geldi akşm bna laf olsn diye kutladılar işte

0|1
    0|0
  • Kendi evimde geçen sene

0|1
    0|0
  • evde.

0|0
    1|0
  • babamla pazara gittik tursu aldik eve geldik altin sofra kuruluydu amcamgillerin ogluyla

0|1
    0|0
  • annemle avm'ye gittik bana pirlantali kolye aldi sonra eve geldik sofrayi kurdum ablam geldi abimgiller geldi okadar herzamankigibi hic parti falan yapmam zaten

1|1
    0|0
  • Gündüz dizi izleyerek akşam aile içinde. Dizi izlerken bir ara hediye vermek için bir arkadaşım geldi daha da arkadaş görmedim o gün

0|2
    0|0
    • Biraz yalnızsın sanırım .

• Senin adına üzüldüm :)

• Sağlık olsun :)

Erkekler Ne Diyor 11

• her zamankinden az farklı

1|1
    0|0
  • Kutlamaya gerek yok yolun yarisini devirdim hic bir zamanda kutlamadim facebook arada hatirlatiyor bilyonerde tebrik etmisti hediye olarak 2 tl verseler guzel olacakti :D

0|2
    0|0
  • Hiç kutlamadım ki

0|1
    0|0
  • Öyle şahşalı bir gün değildir bizim için.. Birimiz pasta alırız otururuz sohbet eşliğinde çayımızla kolamızla ya tv izleriz ya sohbet ederiz.. Sevgili açısından bakarsam olaya çoook uzun bir zaman oldu :)

0|1
    0|0
  • kutlamadım bir hatırlayan da çıkmadı kendi kendimin kutladım kibriti bir dilim peynir ve yeşil zeytine sapladım yaktım üfledim yedim.

0|1
    0|0
  • Turkcell mesaj attı, mesajı okurken geçen zaman kadar yüzümde bir tebessüm oluştu gittim bimden 20tl.lik kontör yüklettim turkcellin müşteri hizmetlerini arayıp karşıma çıkan kişiye mesaj için teşekkür edip kapadım:(

0|1
    0|0
  • yaşlandık ne doğumgünüsü :d

0|1
    0|0
  • Öyle şaşalı şeyleri sevmem kimseyide davet etmem

aile arasında ufaktan kutlanır böylesi daha iyi

0|1
    0|0
  • kutlamadım aslında kutlansa iyi de kendim mi hazırlıcam kendime pasta

0|1
    0|0