Bugün doktora gittim

Bugün doktora gittim muayene olmaya gastroenterolji bölümüne özel bi hastane tabi sağlık sigortamız var fakat fark ücret de alıyorlar açıkçası fark ücretlerini fazla buldum 50 Tl tamam çok d afazla bi rakam değil ama sonuçta hastalığımızı anlatıyoruz başka herhangi bi durum da söz konusu değil ha teşhis için yarın ayrıyetten bi ücret daha ödiyecem siz bu fark ücreti falan bu durumları nasıl buluyorsunuz fazla mı alıyorlar sizce?

Not: Teşhis konur inşallah da 2 yıldır çektiğim sıkıntının sebebi belli olur. Yutma problemim var takıntı geçmeme falan ''Akalazya'' diye değişik bi hastalıktan bahsetti doktor o olabilirmişim yarın teşhis için gidicem işte.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 50TL neresi az? Hakkı olmayan parayı alanın ümüğünü sıkacan hacı. Sağlık bakanlığına şikayet et, başhekime falan şikayet et, bi daha öyle haraç kesebiliyolar mı? Bağkur'da en fazla 12,15 TL alırlar da, özel sigortaları bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • bizim emekli sandığı.. yani sonuçta devlet memuru oluyor gene az alınması lazım ama işte özel hastaneler böyle fark ücreti alıyorlar bir de bugün film çekilecem ona da 40 tl alıcak :S

• Ama mesajlarını açman lazım :)

• beni ekler misin?

Kızlar Ne Diyor 2

• gecmıs olsun.. evet fıyatlar cok fzla bende sıgortalı olmama ragmen 90 tl muayene ücreti odemıstım.. doktor bi baktı o kadar .. adam soyuyorlar resmen.

0|1
    0|0
    • tek tesellisi profesör doktora muayene olmak oldu bakalım iyileşmek için paraya kıyıcaz ite maksat sağlık yerine gelsin.

• Allah acil şifalar versin.çokmuş gerçekten.değer inşallah..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşlar eğer 18 yaş üzerinde iseniz ve aileniz sigortalı ise öğrenci iseniz.. her 6 ayda bir Öğrenci belgenizi sigorta müdürlüğüne götürerek sigortadan faydalanabilirsiniz..

Eğer ailenizde sigortalı biri yok ise.. Önce İŞKURa başvuru yapılmalı ve işslik belgesi alınmalı bu sırada size işsizlik maaşı ödenecektir.

İŞKUR dan alınan işsizlik belgesi ile sigorta müdürlüğüne giderek İşsizlik sigortasından faydalana bilirsiniz..

3üncü ve son alternatifde.. Sigorta Müdürlüğüne Gidip Genel Sağlık Sigortası yani SGK dan faydalana bilirsiniz Aylık 30 TL ödeyeek her türlü sağlık yardımını alabilirisizni.. Ve Devlet hastanelerine Yada Eğitim Araştırma Hastanelerine Gitmenizi Tavsiye ederim özel hastaneler hem sizden para alıyor hemde sizin bağlı olduğunuz kurumdan ssk-bağkur-emeklisandığı vs..

onalr tam soyguncu anlayacagınız..

Ve arakadaşım gecmıs olsun..

0|0
    0|0
  • Sende devlet hastahanesine git o zaman. Özele gidersende başını bukeceksın :) Adamlar para kazanmak için açmışlar zaten adı üstünde özel :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...