Kayak yapmaya nasıl gidilir? Ne giyinilmeli? Neler tercih edilmeli?

Arkadaşlar bu hafta sonu erkek arkadaşım ve onun arkadaş grubu ile (eşi nişanlısı kız arkadaşı ile gelecek herkes ) toplamda 20 kişi Kartepe ye kayak yapmaya gidicez. Bu kişilerle ilk tanışmam olacak ve ilk kez kayak yapacam. Gelecek kişilerin çoğunun her yıl düzenli olarak kayağa gittiğini ve iyi derecede bildiklerinden eminim. Nasıl giyinmem gerekiyor lütfen gidenler görenler bilenler yardımcı olsun.

Güncellemeler:
Kayak yapmaya ilk kez gidenler için tavsiyeler özelliklede kıyafet yardım lütfennnnn

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• mümkün mertebe içine kar kaçmicak muşamba içide kuş tüyü olur elyaf olur sıcak tutucak mont ve pantolon ile gitmek iyi olur bu kıyafetlerin en ucuzlarını ve kar kış kullanımı için ideal olanları motosiklet ekipman satış mağazalarında özellikle soğukta kullanmak için yapılmış genelde kuryelerin kullandığı mont ve pantolon satın alabilirsiniz işin güzel tarafı normal kıyafetlerin üzerine giyilebiliyo olmaları ve oldukçada sıcak tutup soğuk geçirmiyo olmaları kesinlikle tavsiye ederim üstelik oldukçada ucuzdurlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben iki sene önce uludağa gitmiştim. ilk gidişimdi, oradan bildiklerimi sana söyleyeyim. kayak yapılan alanın dışında kayak takımları ve kayak için giysi kiralayabileceğiniz yerler oluyor genelde, orada herşey satılır alt üst eşofman, gözlük ve eldivenler bile. eğer ucuza işi kapatmak istersen su geçirmeyen ve kalın eşofman takımı giy alt üst. kalın eldiven al mümkünse yün olmasın ıslanır düştüğünde. gözlükleri oradan kiralarsın ucuz oluyor hem gözlerini koruman önemli. takmları kaça kiraladım hatırlamıyorum ama bir saatlik ders almak istersen 140 tlydi sanırım. bu da standart fiyat. gerisini oraya gidince öğrenirsin zaten. düştün mü yardım eden oluyor her zaman için. tanımadığın insanlar bile gelip yardım ediyor. gözünde büyütme ve eğlenmene bak kısacası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kayak kıyafetleri alman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Uludağ git

0|0
    0|0
  • Dikkat edin kayarken. Yanlış yere kayılmasın 😁😁😁

0|0
    0|0
  • ben parmak arası terlik giyiniyorum üzerinde mavi şortumu ve askılı tşort

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalin giyin

0|0
    0|0
  • Bir spor magzasina git ve kayak koyafeti al, normal kiyafetle kayak yapamaz donarsin heryerin islanir zorluj cekersin

0|0
    0|0
  • moon boot olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • Sade renkli hafif dar spor tarzı önerebilirim eldivebnlerle bere beyaz mesela uyum saglar canm

0|0
    0|0
Yükleniyor...