Nedir bu futbol çılgınlığı arkadaş?

Türkiyede futboldan başka bi spor benimsenmiyo kanalın ismi spor kanalı olmasına rağmen herşey futbol üzerinden konuşuluyo ve de türkiye şuan için futbolda en başarısız ülkelerden birisi madem bu kadar benimsiyorsunuz bu sporu neden bu kadar başarısız bi ülkeyiz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• çok haklısın mesela bir voleybolda özellikle bayanlar voleybolda avrupa'nın en iyisi sayılırız dünya'da da önemli yerdeyiz ama işte gel görki hakettiği değer verilmiyor üçüncü spor olarak geri planda tutuluyor ben objektif yapıyrum yorumumu yoksa ben de en çok futbolu severim ama diğer bazı branşlara futboldan az önem verilmesi kötü bi durum basketbol'da avrupa liginde 3 takımımız var bir takımımız yıllardır üst seviyeye oynuyor Efes'ten bahsediyorum yani futboldan daha istikrarlı takım oyunlarına sahip branşlarımız var ama gel görki futbol daha ön planda misal futbola 1 saat diğerlerine 15 dakka yer veriliyor.

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• türkiye futbolda kötü mü?

o zaman neden GALATASARAY bir dünya takımı ve başarılı takımlar arasında?

3|5
    1|4
    • BirrrRaVvo +

• burada polemik yaratmayaya gerek yok.

gs dergisini okursan ve oradaki taraftar fotoğraflarını bile görsen o zaman anlayacaksın galatasarayın dünya takımı olduğunu.

• gereksiz insanlar yorumunuzu baltalamış.Biz bazıları gibi Avrupadan men edilmedik, seyircisiz maçta hemde uefada tekrar ceza yemedik.biz UEFA kupasını aldık Tüm dünyanın gözü önünde Türklüğü yücelttik.Siz Avrupada ne yaptınız?şampiyonlar liginde "0" çekerek bir tarih yazdınız.

• Yavaş yavaş.mutlu geleceğe inanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• basketbola o kadar önem verdik ama diğer amatörlere değer yok

1|2
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum haftasonu halkbank şampiyonluk kazandı fenerbahçe 2.oldu avrupada kimin haberi var acaba?

0|1
    0|0
  • arkadaş adamın aç nefesinin kokusu 3 günlük yoldan geliyor evde çoluk çocuk peşiran herif 100-200 TL verip maça bilet alıyor... gelir düzeyi düşük bir ülke degiliz aslında zekası düşük bi ülkeyiz ! bende hayretler içindeyim :) ve bişi daha... adam benzin istasyonuna gelir 5-10 TL'lik benzin alır arabası olan bu vatandaşın yada vatandaşların diyim :D ama takımı yendi mi koca gece sokaklarda zart zart korna basar... şimdi sen söyle !

1|1
    0|0
  • bence bu sporun bukadar benimsenmesinin sebebi bu sporu yapmak için gereken para çok düşük 1 top bile yeter hatırlarsın zamanında yolda bulduğumuz kola kutularını ezip oynardık. ama ben atletizm yapacağım dersen bu biraz daha külfetli yok alet edevat bulacağım yok parkurdu şuydu buydu.

kendim için konuşayım futbol ile aram yok ama deli gibi sualtı sporları hastasıyım. paramında çoğunu bu işler için harcıyorum.

0|1
    0|0
  • Türkiye dünyada güreşte lider ülkeydi. Hepsine kök söktürürdü. Benim babam da güreşçiydi. Yaşar doğu spor salonuna devam ediyordu. Ama küstü resmen. En iyi olduğun spora bu aptalca oyunun %1 i kadar yatırım yapma, sporcularını süründür, sonra durum bu olsun. Üzülmek de gelmiyo içimde. Esasen millet memnun hayatından. GS olmuş 8 milyon, FB olmuş 7 milyon, BJK 4 milyon küsür taraftar Facebookta. Ne başarıları var ne yapmışlar? Hiç.

1|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum insanların spor anlayışı sadece futbol oldu ve bunun bütün spor dallarına zararı oldu türkiyede

0|0
    0|0
  • ben futbolu sevmiyorum :)

0|1
    0|0
  • çünkü bunun üzerinden kalıte dolasmıyor para dolasıyor kalıte koksaydı eger seyırde zevklı olurdu yasanan gurur da bı baska olurdu

para eşittir futbol eşittir tüm dünya

0|0
    0|0
  • altyapıdan oyuncu yetiştirmeyi düşünen yok. yabancıya bas parayı ondan sonra milli takım yenildi.

ayrıca amatör sporlarla ilgilenmiş birisi olarak ne severim ne takım tutarım.

0|0
    0|0
  • En zevkli spor bence.

0|0
    1|1
  • Futbolu sevmediğim için sorun yok

0|0
    0|0
  • Di mi di mi. Güzelim rugby var,buz hokeyi var.

0|0
    0|0
  • ee napalım başka uğraş mı var

0|0
    0|0
  • sen hiç karaborsadan 1000tl ye bilet alan bir voleybol taraftarı gördünmü?

0|0
    0|1
  • Futbol candır.

0|0
    1|0
  • futbol hastası olmayan ülke mi var öyle olsa takımları olmaz kimsenin

0|0
    1|0
Yükleniyor...