Uzama şansım varmı?

boyum 166 uzamak istiyorum ama bu yaştan sonra uzarmıyım 18 yaşım 170 falan olsam sizuzadınızmı ve neler yapmalıyım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Uzama şansınız halen var, 23 yaşına kadar boyunuz uzayabilir, boy uzatmak için yapabileceğiniz sporlar var. Örneğin; barfix, askıda kalma v. b. Sıkı bir çalışmayla genetiğiniz de uygunsa eğer senelik 2 cm uzama şansınız var, yani 176 cm olabilirsiniz, çalışarak istediğiniz boya gelebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Saygılar

1|0
    0|0
    • teşekkür yorumun için :) umarım uzarım

En İyi Kız Görüşü

• uzayamazsın eig seçtiğin görüş yanlış bilgidir erkekler için geçerli senin 23 e kadar uzaman hele de senede 2 cm mümkün değil en en en fazla 1-2 cm olursun 170 olursan gel burada saydır bana :D

1|0
    0|0
    • 1-2 cm uzarsın demek istemiştim orda

Erkekler Ne Diyor 5

• boy uzaması 21 yaşına kadar sürer. böyle kalmazsın habire hopla zıpla, süt iç kemiklerin de sağlam olsun. ha ayrıca benim boy 1.90 :D emin ol kısa yerlerden geçerken eğile eğile kambur olucam ondan korkuyorum :D çok fazla boy pos iyi bişey değil. 1.70 falan olsan sana yeter

1|0
    0|0
  • Uzama kısmını tamamladın muhtemelen. Tamamladıysan çok da fazla uzamazsın.

0|0
    0|0
  • Bunu buraya değildi youtubeye yaz. Orada boy uzatma egzersizleri ve programları var 4-5 aya uzarsın. 5-6 Cm de olabılır 10-11 cm de :)

0|0
    0|0
  • Zor gibi.

0|0
    0|0
  • 18 yaşından sonra uzanma, z kız olarak boyun normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uzarsin kız daha ;)

0|0
    0|0