Fenerbahçe kulübü teknik adamı pereira hakkında ne düşünüyor sunuz?

Fenerbahçe kulübü teknik adamı pereira hakkında ne düşünüyor sunuz?
Futbol böyle güzellikler ile daha güzel değil mi?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçemin teknik direktörü olmak kolay değil olmuş adam neşelide daha ne olsun.
    resime bayıldım üstelik teşekkürler canısı :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda Süper Lig'de bulunan tek yabancı teknik direktör :) Fotoğraf karesi de güzel :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Pozitif düşünen karakterli ve savaşcı ruhu seven adam takıma tüm trransferler belkide kendi onayı olmadan yapıldı takımı tanımıyordu ve taraftarın tam ıstegınede hakim değildi takımı tanımaya başladı ve birilerinin futbol bilgisi kötü demesine rağmen hakem desteğiyle zirveye tutunan bjk nin 1 puan arkasında en bariz bjk fb macını acın izleyin bir maçın bir takıma hedıye edilişini kısacası hoca takımı tanımaya başladı ve bu takım bu sene uefa da en az yarı fınal ve lig de kupada şampiyonluk gelecek... Gençlere onem veren hoca

0|1
    0|0
  • Karakteri iyidir bilmem Ama Türk futbolunda her zaman Türk teknik adam isterim hangi takım olursa olsun ama sergilediği poz güzel

0|1
    0|0
  • Kişiliği iyi gibi ama hocalığı iyi değil reis

0|1
    0|0
    • Karakteri sağlam kardeşim takdir ediyorum bu adami

• sezon başında şebekti şakalar falan ciddiyet sıfır. Şimdi biraz az konuşup işine konsantre oluyor bende beğeniyorum. adam olacak

0|1
    0|0
  • adamın dibi.

1|1
    0|0
  • Rolcü mü yoksa gerçekten pozitif düşünen bir karaktere mi sahip çözemediğim adam.

0|1
    0|0
  • kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar...

0|1
    1|0
  • bu adam bizi smpiyon yapar

1|0
    0|0
Yükleniyor...