İlişkisini falcı üzerine kuranlar!

Zamanın da birlikte olduğum bir bayan vardı. Bununla aramız bir gün iyi ertesi gün kötü... Somurtmalar, yok efendim bana dokunma falanlar ( gören de ırzına geçiyoruz zannedecek) ulan dedim ne oluyor? Sonra aklıma geldi, malum gününde herhalde salla gitsin. Neyse bu böyle devam ediyor da ediyor. Artık dayanamayıp "başlarım ben böyle işe aaaa ne yapıyorsun kızım sen amacın nedir? dengesiz misin lan sen? ben gidiyorum arkadaş s... böyle davayı" diye saydırmalarımla hatun orada itiraf etti. Kuzeniyle birlikte Kızılay da gittiği "kahve+fal 5 tl" olan mekanın birin de fala bakan yosmanın, benim bunu aldattığımı söylemiş. Halbu ki yok öyle bir şey karı resmen yemiş bu andavalı. Ulan bu karı şimdiden her b.. falcıya gidiyorsa yarın birgün okutur mokutur en iyisi ben bununla yol yakınken ayrılayım dedim. Hayır o değil okutma ayağına daha biz kıza dayamadan elin sakallı 70 yaşında ki god..şu yiyecek ilik gibi kızı...

Şimdi sorumuzu da soralım da mahçup galmayak.

Siz, ilişkileriniz de fala başvurur musunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır inanmıyorum fallara

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cok guldum.. Off allahim off off.. :D

Hayir iliskilerimde fala bas vurmadim. Kiz kiza bazen takilirken oylesine baktirdigim olmustur ama fal bu " Fala inanma falsiz kalma ". Sonucta herseyi bilen goren allah..

Bu arada boyle okutan mokutan insanlara'da bir gonderme yapayim " B*kla yapilan S*dik ile yikilir"...

0|0
    0|0
  • Hayır, zaten tırsarım öyle saçmalıklardan. Yapanlarda da korkarım.

0|0
    0|0
  • bu kadr okudm cevap vermdn olmaz:)fal hemn hemn her bayann basvurdgu yoldr tabi ama fala inanp byle seylr yapmk sacma gelencelk fala gdlr ii yapmssn ayrlmkla:)

0|0
    0|0
  • kahve telvesinden neler de görüyorlar öyle nedense ben bakınca bi numara yok.İnanmadım.Baktırmam da.

0|0
    0|0
  • eğlencesine baktırdığımız fallar bazen baya inandırıcı olabiliyo

0|0
    0|0
  • asla yapmam yapılmasını istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• abi sen neyaptın ya? aptal kız candır direk fuckbuddy olarak kullanırdın. okutma büyü olaylarına değinirsekte o tür şeylere inanmam.

kısacası sen o kızdan ayrılma kafanı kullan bak ilik gibi demişsin vur patlasın çal oynasın aman sabahlar olmasın.

0|0
    0|0
  • Akıldan yoksun insanlar faldan ve burçlardan medet umarlar.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
Yükleniyor...