Nasıl barfix çekiyorsunuz?

arkadaşlar babam kapı barfixi getirdi ama çekemiyoruz ya :D nasıl yapıyosunuz bu yapanlar bişey söylesin nolur :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim kapımda da aynı şekilde var arada çekeyim diyorum çok yorucu 1 saniye duramıyorum 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç yapamıyorsan bile bara asıl ve ayakların yerden kesilsin. Kaslardaki gerilme hissiyle birlikte zamanla daha iyi hale gelebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kapıya mı montajlayamadın yoksa kendini mi çekemiyosun?

Bu arada koridor için olanları tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • yok yaptıkta çekemiyorum

• Mekik karın kasları içindir yaramaz.

• bir onu yapabiliriyorum azda olsa

• ben bile spora başladıgım nizemi 3 cıkıyordu ama bel vurma stil ile cek sonra nizami cekersin kaslar bir toplansın sayı artar bir anda zor cekersin

0|0
    0|0
    • ne anlamadım ki ya

• çok güzel :D cok sagolunn

• rica ederim ;) bol sporlu günler dilerim..

• güçlenmen gerek

0|0
    0|0
  • Kas lazım.

0|0
    0|0
  • Amuda kalkarak

0|0
    0|0
  • barfix zor ya ben çok zor çekiyorum :D

0|0
    0|0
    • ya zor olsada çekmek istiyorum enazından 1 tane ya. 1 tane bile çekemiyorum

• yukarıya atla ve kendini yavaşça bırak, tek kolla çekebilmek için bu yöntemi kullanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kol kuvvetin yetmiyor olabilir uğraşmaya devam bir süre sonra yaparsın ilk basladıgında asagıdan bırının senı destekleyerek kaldırmasını iste öyle öyle alışmaya çalış

0|0
    0|0
    • sandalye koyuyorum aslında

• oda olur aslında yani mesela destek alarak 10 tane yapmaya çalış bir süre buna alış sonra desteksiz 5 tane yapmaya çalış kademe kademe git zamanla alışırsın

• insallahh

• ilk basta bir arkadasının yardımıyla cekmeye basla zamanla kendinde cekmeye baslarsın

0|0
    0|0
  • Kol gücün olması lazım. Önce kollarını geliştir sonra barfix yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...