Yaşadığınız paranormal olaylar var mı?

Cinler ile ilgili bi vakanız oldumu:) Yada garip garip sesler duymanız bıryere bıraktıgınız seyın baska yerde olması. Gibi şeyler oldumu anlatın merak ettım:)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşına kadar çok korkardım 12 yaşındayken felan görmüşlüğüm var ama 20 den sonra iplememe ye başladım : )

0|0
    0|0
    • 12 yaşındayken nasıl gördünüz:D

• valla artık yarına anlatırım yarın okul var benım gozler gıdıyor ekledım sızı ıyı geceler:)

• tamam teşekkürler iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Küçükken kitaplığın orada dönerek kaybolan bir bebek görmüştüm . Ben ilkokul 2. sınıftayken annem işe girmek zorundaydı maddi durumumuz kötü olduğundan evde sık sık garip garip sesler duyardım birde benim babam gizli ilimlerle falan çok haşır neşir bir insandı bir imam kadar bilgiye sahipti o çok bahsederdi bu konulardan ben kokardım felaket şekilde sesler duyardım insan silüeti görmüştüm birkere korkudan bıçağı kapıp sağda solda karşıma çık! diye bağırmıştım :D korkunun üstüne üstüne gitmek gibi garip bir huyum vardır . Bu çocuğun gözleri bozulmuş dediler göz doktoruna götürdüler muayene temiz çıktı . Nöroloğa götürdüler beyin dalgalarında bir hareketlilik var ama abartılacak cinsten değil dedi . Yıllar sonra babamın odtü psikoloji mezunu bir arkadaşı bendeki bu anormallikleri falan farketti siz bu genci bir psikoloğa götürün dedi 10 yaşlarındayken gittik ve şizofreni olduğum ortaya çıktı :) Doktorun anlattığına göre hepsini ben kurgulamışım çocuklukta zihnimde . 4 yıl ilaç tedavisinden sonra tekrar eski yaşamıma döndüm içe kapanıklık devam ama halüsinasyon no :) Yani demek istediğim ben inanmıyorum paranormal olaylara beynimizin bize oynadığı oyun çok rahatsız oluyorsanız önce doktora gidin .

0|0
    0|0
    • işte korku bunları yaptırıyormuş demekki.

• Defalarca hocaya götürdüler babam falan nuska yazdı etti ama ne fayda göreceğimi görüyordum . Yani kimseye deli demiyorum ama insanların %95'i farkında olmadan hafif depresyon geçirebiliyor ilerleyince halüsinasyona neden oluyor bence önce doktora gidilmeli çözüm sonra hacıda hocada aranmalı .

• bazılarına farklı gelebılıyor ama anlatılsada anlamayacakları için.. Evet:)

• çok merak ettim bende araştırdım nasıl çağırılırlar diye nettende araştırdım sonra gecenin bi yarısı beni gizliden birisi aradı adımı soyadımı söyledi sizmisiniz diye bende evet dedim siz kimsiniz dedim ben bi damadımı arıyorum polisim dedi ama ben evli değilim dedim yanlış oldu herhalde dedi ama hiç özür dilemedi ben kapatıım sonra herşeyi unuttum bahsini bile açmadım , korkmadım tabi :)

0|0
    0|0
    • Oluyor bazen böyle dengesizler :D

• peki teşekkürler:)

• Tek bildiğim şey fazla uğraşmamanız gerektiği. Bir aralar kafayı bunla bozdum. Bir ara arkadaşla cd taktık cinler hakkında belgesel izliyoruz. Adam dediki mesela kapının arkasından geçen siyah şeyler bunlardır dedi.

Yeminle tam o an ikimizde Kapıya yöneldik bir an da siyah birşey geçti. :d. Aklım başıma geldi. Korkmam ama insana duyduğum saygıyıda duyarım.

0|0
    0|0
    • Ov ben olsam korkudan ... ne cesaret sizdekide:)

• Buradan anlatmam sonra kendini çakma malkoçoğlu zannedenlerle uğraşamam. :d.

• Tamam özelden

• yatarken kapım gıcırdayarak açıldı... bi baktım ki beyaz sakallı bir dede dedi ki bütün paranı vereceğim hesaba yatırcaksın yoksa seni çarparım dedi. korkudan bankaları karıştırdım başka bankaya yatırmışım öbür gün yine geldi hani para dedi yatırmamıssın bende yanlıslıkla baska bankaya yatırdım dedim.tamam o zman ben ordan hallederim onu sen bankayı söyle dedi. eyvallah dedi çıktı gitti. o günden beri uyumuyorum.

0|1
    0|0
  • Ben o hayatın içinde yaşıyorum ama anlatmayı doğru bulmuyorum ..

0|0
    0|0
    • Neden anlatırsanız daha beter musaallat olurlar dıy

• Bana olmazlar kötünün daha kötüsü yoktur...Onlardan kormuyorum Onlarla ilgili tüm bilgiye neredeyse tüm bilgiye sahibim...ama Paranormal olaylar bu kadar kalabalıkta konuşulmaz..

• o bilgilerin birazınıada bana soylermısınız ben çok merak ederım

• Bir uygulama var android telefonlara kuruluyor cin dedektörü etraftaki cinlerin yerini gösteriyor haritada çok korkunç altına sıçarsın o derece...

0|0
    0|0
  • ohooo :D

gide gele gide gele arkadaş olduk artık

karabasan çok gelir bana

0|0
    0|0
  • hayır yok öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Cinlere ve metafiziğe inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • gece gece töbe estğf. bence onları çok düşünmeyin.

0|0
    0|0
  • yok olmasında mümkünse

0|0
    0|0
  • ben kendim aranormal olayım zaten. olmamam gerekiyo ama warm...

0|0
    0|0
    • Ahaha bu da ayrı bir düşünce :D

• evet. yarından itibaren canı ynmy başliak zaten

• 0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• ben inanmam bişi oluyosa elbet bir sebebi vardır :)

0|1
    0|0
  • du ben anlatayımda acık korkun benim dedem bunlarla baya haşır neşir olmuş zamanında anlatırdı bize ava gitmiş bigün arkadaşıyla kulube gibi biyerde kalıyolarmış gece gece dısardan müzik sesi geliyomuş oynak bişey diyolarmış alla alla düğünmü var o saatte ne düğünü tabi dışarı çıkıp bakmışlar gittikçe müzik yaklaşıyomuş sonra aniden görünmesinlermi kısa boylu ters ayaklı şeyler töbe töbee bunlar sıçmış resmen dedem okumuş okumuş üflemiş gittikçe uzaklaşmışlar sonra kaybolmuşlar uydurma değl gercek vlla:))

0|0
    0|0
    • zaten böyle şeyler hep gece ormanda oluyo töbe ya:D

• hahah gece gece güldüldün yahu:) fazla uğraşmayalım bunlarla mazallahh

• ahaha bende güldüm siz öyle diyince haha :D

Yükleniyor...