Kapat

İnsanın bazen sevgiye ihtiyac oldugu zaman oluyor Yardım edermisiniz?

Bugunlerde cok duyuyorum arkadaslar burda reklam olsun diye söylemiyorum ginede bi kusurum olduysa affola herkez yakışıklısın diyor direk sevgilin varmı diyor büyükler felan babamın yanında felan soruyorlar bende yok diyorum gercektende yok onlarda vardırda sana söylemiyordur diyorlar 1 sene öncesine kdr cok kiloluydum simdi boyuma göre normmal kiloya indim Fakat gercekten insanın sevgiye ihtiyacı oldugu bir dönem var galiba okulda felan kızlar bakıyor oyle trene bakarmış gibi ama tık yok bir ortama girdigim zmn dikkat cektigimi biliyorum Ama neden teklif falan gelmiyor beni seven kız yokmudur.Yakışıklısın diye 1 kişi söylemiyor nerdeyse her gördügüm kişi diyor :S yardım edermisiniz

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• dediğin kadar yakışıklıysan kızlar senin sevgilin olduğunu düşünüyo olabilirler, sen ilk adımı at neden kızlardan bekliyosun doğal olan odur zaten erkeğin teklif etmesi. çapkınlık yaparsın diye çekinenlerde oluyordur yakışıklılar için öyle düşünülür genelde yani benm fikrim bu :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• ne konuda yardım istiyosun kardeeşim

0|0
    0|0
  • etmem

0|0
    0|0
  • Valla bende aynaya bakinca Brad Pitt goruyorum ama teklif gelmiyor.Hakki bulutami benzetiyorlar anlamadim gitti .d.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...