Neden kas yapamıyorum?

Arkadaşlar 2.5 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum ama hafif bir kol ve göğüs şişmesinden başka kas yapamadım. Git gide şevkim kırılıyor. Beslenme düzenim yok ama zayıf olduğum için. Yani kilo almam gerekiyor. Dediğim gibi 2.5 aydır spor yapıyorum ama kas yapamadım. Bu kadar sürede kas olmaması normal mi yoksa anormal mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• O sürede senin adalelerin anca açılmıştır ama beslenmene dikkat etmezsen bu iş olmaz kas çalışırken değil, dinlenir ve beslenirken gelişir antrenmanda sadece yırtarsın

0|2
    0|0
    • zayıf olduğum için kilo alma amacıyla pek dikkat etmiyorum, vücudum çok hızlı kilo veriyor

• Eyvallah o senin harikalığın kafana takılan olursa sorarsın kulaktan dolma bilgilerle hareket etme çoğu insan yapmadığı şeyler hakkında akıl vermeyi sever takip ya da bir mesaj atarsın eyvallah💪🏻

• Tamam kardeşim atarım, teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Beslenme duzenim yok diyorsun, hata orda. Her gun duzenli olarak yemen lazim, fazla fazladan ki yediklerin calistiginda kas olsun

0|1
    0|0
  • Kilo almazsan kas olmaz ki kilo şart

0|1
    0|0
  • Kas icin agirlik+protein sart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beslenme düzenini oturtmazsan yaptığın sporun faydasından çok zararı olur.
    Protein ağırlıklı beslen.
    Antremanlardan önce karbonhidrat tüket. Kompleks karbonhifratları öneriyor bir çok kişi.
    Protein takviyeleri alabilirsin protein tozu aminoasit hapı. Bir zararları yoktur ben 4 senedir kullanıyorum olsaydı bana olurdu.
    Şekeri azalt. Spordan sonra şeker ihtiyacını 1 adet muzla karşıla.
    Proteine ağırlık ver hatta ağır bir antreman yapıyorsan ağırlığının 2,5 katı kadar gram protein tüket.

Mesela 70 kg isen 70x2,5 = 175 gram protein.

0|1
    0|0
  • 2.5 ne yapmayı bekliyorsun ortalama 6 ile 8 ay arasında beslenmene göre belli olur 2.5 olsaydı piyasa kaslı erkekle dolardı :D bu işler azim ve zaman ister.

0|1
    0|0
  • Cok fazla proteine ihtiyacin var, peynir, yesillik, kirmizi et, yumurta, sut vs vs. Internetten arastir bulursun ve hergun yapma 1 gun yap 1 gun dinlen

0|1
    0|0
  • 2,5 ayda bişey olmaz 6-8 ayda çıkar bişeyler

0|0
    0|1
  • 2.5 ay az bir süre zaten eğer belirgin bir görünüm istiyorsan 5 6 ay belkide fazla olabilri

0|0
    0|0
Yükleniyor...