Gerçekten inatçı keçi diye nitelendirebileceğimiz insan nasil olur?

inatçılığın sınırı nereye kadar olmalıdır ? nerden sonrası sizi aşar? bu durumu iyi yanlarından ele almaya kalksak neler söyleyebiliriz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Inatcligin siniri fikri sabit olmadigi muddetce inat yapilabilinir.

Sizin cekincelerinize sizin kafanizdaki soru isaretlerine CEVAP veriliyorsa inatim inat denilmez .

FIKRI SABIT INSAN ILE INATCI KARAKTERLI INSAN ARASINDAKI EN BELIRGIN FARK BUDUR .

Biri ikna olur digeri ne sekilde olursa olsun ikna olmaz sabit fikirlidir dedigim dedik caldigim duduk der.

Inatci karakterler korkunc bir mucadele gucune ve bitmeyen bir enerjiye sahiptirler ve istediklerine hep ulasirlar cok caliskandirlar ,fikirlerini olesiye savunurlar zor ikna edilirler ama onlarida ikna etmesini bilmek gerekir.

EN ZOR VE CETIN EVLILIKLER IKI INATCI KARAKTERIN KARSILASMASINDA ORTAYA CIKAR ...

Saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu sıfat tamlamasını benim için kullanabilirsin...

1|0
    0|0
  • Pek iyi yanı olmaz, kendisinden soğutur bu karakteri

1|0
    0|0
  • aslında iyi bişi inatçı olmak istediğini ele geçireiblmektir fakat istediğin bişeyide elinden kaybedebilirsin ona göre dikkatli olmalısın :)

0|0
    0|0
  • Ölenedek dediğim dedik kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • herşeye itiraz eder dediğim dediktir

0|0
    0|0
  • inatçıyımdır, canım istediği kadar inat ederim

0|0
    0|0
  • kendi doğrusu vardır sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inat olmanın iyi bir yanı yok bence saçlamadığını bildiği halde inadım diyip burnunun dikine gitmenin ne anlamı var ki şuanda inat ettim bu fikri benimseteceğim

1|0
    0|0
Yükleniyor...