Bana hak veriyor musunuz?

Bence bir kadın sevgilisinin arkasında koşuyorsa yada kocasının arkasından dolanıyorsa o kadının kendine güveni yok bence hanımlar kocalarınızı ve erkek arkadaşlarınızı biraz rahat bırakın inanın daha mutlu olursunuz ben 9 yıldır evlim manitalarım oldu bu esnada nedenmi 21 yaşında evlendim ve acım acc şimdi bana hak verecek mişiniz verenler haklısın desin vermeyenler yühh çeksin sadece :)))

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• sen 21 de evlendigine göre karında en fazla 18-20 ydi o zamanlar heralde..belki karında seni aldatıyodur..hı ne dersin?

1|0
    0|0
    • yok canım o benden 1*5 yaş buyuktur ama bak goruşum genıştır aldatmıyor desem bende salak ayaga yatmış olurum aldatıyor olabılır ınan takıp etmıyorum etmemde guvenım max :))

• aman uzak dur benden..

• hahaha zaten sana alıldıgım yok sadece sordum bu kadar korkmak yersız muhabet edıyoruz işte

• yüz bin kere yuuuuhhhhh ve tüüühhhhh ... Güvensizlik konusuna değil onda haklısın ama evliliğin esnasında başklarına yanaşmana yuhhhhh tüüühh

0|0
    0|0
    • sonuçta begendıgım sevdıgım kadınla evlendım yaww zorla degılkı halanda sevıyorum ama ınan ıstemeden hangı adam kadın cazıbesıne dayanır dayanan varsa gelsın bana ıstedıgını alırım

• aklın nerdeydi 21 yaşında evlendin gerçi nerende olduğunu sormak mantıksız sanada seninle hangi aptal evlendi acaba

1|0
    0|0
    • aptal degılde cazıben neymış abı dersen daha kewyf verıcı olurdu

• umarım o da bunu yapar sonuçta seninle birlikte yani seni seviyor çok normal değil mi? senin gibi birine öyle biri yakışır çünkü

• yorumsuz ama onun yapması yanlış tabıkıde :))

• YUH :)

Cevabım kısa değil

0|0
    0|0
  • haklısın:)degsklk olsun

0|0
    0|0
    • adamım sınnn .)

• :)))))fazlada yapma yakalanrsın ve bunları yaparken dikkat et bbazı kadnlar fena olur numara falan verme tedbrli ol bana bak sanki erkegm :)))

• yakalanmam çunku çevrede yapmıyorum bu işlerı uzaklarda ve tecrybe kazandık zaten telefon numaramıda dukanımda bıraktıgım telefon hatının verıyorum :)9

• çüş desem..

0|0
    0|0
    • ne akılsızdım ozamanlar buyudukçe guçlendıkçe çoğalıyor işte :))((((

Erkekler Ne Diyor 2

• Ergen oldugun her halinden belli. Kizlarin yuh cekmesine gerek yok. Buyuyunce anlarsin bazi seyleri. Boyle bos konusmak kolay simdi.

0|0
    0|0
    • benmı ergenım :)))) hahahaha 1çocugum var darısı başına

• He liselim he...

• :)) sana ınandırmak zorunda oldugumu duşunmuyorum ınanmasan gel suadye yaşuyıorum ıstanbul kadıkoy beklerım gelmeden numaranı ver tanışalım lıselım

• 30 yaşına gelmişin ama hala ergen gibisin

1|1
    0|0
Yükleniyor...