Ne yapmaya çalışıyor yardım edin ?

4 sene önce bi arkadaşımla biri teklif göndermişti bende o aralar onun arkadaşını seviyodum kabul etmemiştim sonrada o da öğrendi falan bu sene okulun başlarında facebooktan çocuğu ekledim sözde beni tanımadı neyse 2 kez mesaj attım sonrada o naber falan diye mesaj attı en son doğum gününü kutladım neyse bu bana 4 gün önce mesaj attı normalde hiç konuşmuyoruz naber hiç yazmıyosun falan diye bende sen yazmayınca yazmadım dedim neyse konuştuk numaramı istedi vermem falan dedim baya ısrar edince sussun diye verdim ( vermemeliydim biliyorum ) neyse bu bana asılıyo falan ama çok tatlı konuşuyor sizce garip değilmi mesaj atması birden acaba dalgamı geçicek ben ne olduda birden mesaj attın numaramı istedin dediğimde valla birden oldu utandım şimdi falan dedi dalgamı geçiyo napıyo anlamadım ve acaba beni hatırlıyomuki

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk seninle ilgileniyor, sende onunla ilgilenmişsin. bir iletişim başlatmışsın ona bir şans verme noktasına gelince kaygı yaşıyorsun. neyin kaygısı bu? neden şans vermek istemiyorsun.

0|0
    0|0
    • beni hatırladığını sanmıyorum ve herkese benimle konuştuğu gibi konuşuyor gibi. Sencede saçma değilmi birden bire bana yazması hemen numaramı istemesi ve şimdide buluşmak istiyor insan haliyle kötü düşünüyor

• sende onu eklemişsin yazmışsın bunları yaparken ne düşünüyordun

Erkekler Ne Diyor 3

• link dinle ve kendine gel dikkatli ol

0|0
    0|0
  • acısını cıkarıyodur

0|0
    0|0
  • çocugun suçu yok dün begenmemiştin red ettin ondan sonra faceten ekleyip çocuga gel gel yapıp sussun diye telimi verdim ayakları yapma. sen kuyruk sallamışsın.

0|0
    0|0
    • beğenmememle alakası yok o zamanlar onun arkadaşını seviyordum teklifini kabul edemezdim facebooktada tesadüfen bulunca ekledim

Kızlar Ne Diyor 1

• kesin intikam almaya çalışıcak senden çok dikkatli ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...