Eşim iki yüzlü yalancı ...Çocuğumu göstermemek nasıl fikir?

eşim ve bir çocuğumun babası ..başka kadınlar arıyor sürekli internetten başka rumuzlardan yazdım niyetinin ne olduğunu anlamak için bekarım diyor buluşalım diyor başka kadınlara ... bilmemezlikten anlamamazlıktan geliyorum ... o da hiç bise hissettirmemeye çalışıyor ... suç üstü yakalayıp terk etmeyi planlıyorum . terk edip çocuğumuda göstermek istemiyorum ... böyle iki yüzlü bir adama... bana bir akıl verin

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• hmmm bu sorunun flört ile ne alakasi var öncelikle.Ayrilik bölümüne acabilirdin.

Egerki esin artik baska kadinlarla ilgileniyorsa.Sen elinden geleni yapmana ragmen bunlari görmeyip sürekli baska kadinlarla ilgileniyorsa.Bosanman en mantiklisi.Cocuk kücükse mahkeme zaten sana verir. Ajan olmaya gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bosanmayj kafaya kesin koydunuzda Cocugun vekaleti icinmi soruyorsunuz.

Yoksa ne yapayim diyemi soruyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Bir an önce kurtul hatta bir kaç kanıt topla savcılıkta delil olabilcek türden(konuşma geçmişi vs.) böylece çocuğunu ömür boyu göremez ve tek celsede biter.Pislik yapıp işide uzatamaz.Mutlaka delil topla ve akrabalarınada rezil et onu delilleri açığa ver.

0|0
    0|1
  • yazdıklarınızdan eşinizin size olan ilgisinin zayıflığı hissediliyor.

-eşinizin yaptıklarından öte, ilgisizliğinin sebeplerini araştırdınızmı hiç ?

-eşinizin ilgisizliğinden önce kendiniz uzaklaştınız sanırım eşinizden ?

-eşinizin ilgisini çekmek için normal harici sürprizler yaptınız mı ?

-eşinizle olan muhtemel sorunların çözümü için adım attınızmı hiç ?

Aranızdaki sorunların çözümü için çaba sarfetmeden önce, ilerisi için fevri planlamalar yapmamanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bir ilişki uzmanına gidin bu durumu anlatın. onunda fikirlerini alarak birde avukatla görüşün ve hukuki olanaklarınızı öğrenin. süreci bir karara bağladıktan sonra verdiğiniz kararı uygulayın.

çocuğunuzda söz konusu olduğu için gerek psikolojik açıdan gerek hukuki açıdan uzmanlarla görüşmeden bir karar vermeyin.

0|0
    0|0
  • Çocuğu göstermeme lüksün yok!

1|1
    0|0
  • Senden niye bıktıki bu adam.

0|0
    0|0
  • Kocanızı terk etmeniz başka, çocuğunuzu babadan saklamak başka meseleler. Kocanızın sizinle ilişkisi iyi olmayabilir ama çocuğunuzla diyaloğunun bununla bir alakası olamaz. Çocuğunuz adına böyle bir karar almanız ve intikamınızı bu şekilde almaya çalışmanız doğru bir davranış değil.

0|0
    0|0
  • adam sonra cinnet geçirip saçmalıyla veya döner bıçağıyla falan evinizi basmasın sora haber olmayın ALLAH korusun

1|0
    0|0
  • oylesinin kahrine neden cekiyorsun ki, ver basanma davasini gitsin, ilk once konus adam gibi ayagini denk alsin, anlatamasan derdini boyle devam ederse ondan hic bir hayir gelmez

0|0
    0|0
  • ya yeter bee adamm papazlıktan sıkıldı kadı nanla yaa butun erkekler arar yenı kadını bende evlım ama yenı bır manıtaların pesındeym erkek mıletının hepsı boyle hanı bazı saf kadınlar vardır benım kocammmm yapmaz dıe onlasra k...ç mdan guluyorum haa bıraz rahat bırakın adamları yaa mahkumyet yaşatmaın akılı kadın zaten adamın peşinden koşmaz benden demesi

0|0
    2|0
  • Tamam işte plan gayet güzel. Tek yapman gereken ekran görüntüsünü kopyalamak. Bir iki cinsel konuya girip pusuya düşürmek. Mahkemede rahatlıkla delil olarak gösterip tek celsede boşanabilirsin.

0|0
    0|0
  • anne yada babayı evladından ayırmak çok günah bunu dikkate alarak hareket et

1|0
    0|0
  • Çocuğunu göstermemek diye birşey olamaz.

0|1
    0|0
  • cok iyi fikir

0|0
    0|1
  • link bunu kocana özel yaptım kusura bakma ama hak edio

0|0
    0|0
  • Diğer çocuğunun babasına söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o kadar bekleme.konuşma çıktılarını al ve direk avukata git.davayı aç ve başka bir yere geç çocuğunla sonra mahkeme kağıdı kocana ulaşsın imkanın varsa sen gelme vekalet ver avukata görmesin bile sizi.

0|0
    0|0
  • vereyim ben hemen sana akıl sana iyi bir eş olamamış olabilir ama onun iyi bir baba olup olamayacağını sana sadakatsizliğinden anlıyamazsın ayrıca bunca yakaladığın şey varken beklemenin bir anlamanı yok gitmek istiyorsan olaya çıkartmaya mevzu yapmayada gerek yok kendi hayatından çıkartırsın ama bunun bedelini çoçuğuna ödetemezsin

0|1
    0|0
  • Eğer biride çıkar tamam buluşalım der ,buluşursa sen de resimlerle ispatlarsan zaten davayı da velayeti de kazanırsın canım

0|0
    0|0
  • alin bu mali burdan.

0|1
    1|1
  • Cocugu gostermemek suc islemeye giriyo zordur belki ama acikca konus onunla gizli is cevirerek hicbirsey olmicak

0|0
    0|0
  • :(Eşine küfür de edemiyoz ki!:((Neden soruyosun ya böyle soruları:(

Ayrıl o karaktersizden:(

0|0
    0|0
  • bi an once yap

0|0
    0|1
Yükleniyor...