Uzun süre bir kız için takılıp kaldığınız oldumu?

uzun süre bir kız için takılıp kaldığınız oldumu? onu illa ki elde edeceğim dediğiniz? elde etmekten kastım kötü amaçlı değil bu arada. onun için çırpınıp ne yaptınız? birde aynı ortamda oldugunuzu varsayarsak onu neden açılmadınız?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• yıllarca karsı karsıya olup bi seni seviyorum bile diyememek mı ask bı ola anlatayım mı sana orta okulda dan berı seviyorum bu kızı ama acılamadım ona.. okuldayken gul kokulu bı zarf ve mektup aldım kız hem komsum hemde yan sınıftann ıcımden gelenlerı anlattım ve ona besledıgım duyguları anlatan bı defter dolusu yazı wardı zarfı defterın arasına koydum o defter yıllardır ıcımdekı besledıgım duyguları anlatıyordu tam kızın yanına geldım konustuk tam acılacaktım bı defterı uzattım verdım ama kıme verdım ona veremedım utandım kopmasından korktum onun arkasasına verdım ve ve hemen geri dondummm dunyanın en kotu seyıdır sevdıgınle deılde arkadası ıle sevgılı olmak ona bı adım daha yaklasabılmek ıcın...

0|0
    0|0
    • aman tanrım neden boyle bişey yaptınki

• mecnuna sormuslar senın adın ne die mecnun leyla demıs onu sevgısınden bnde mecnunn değilim ama işte bazaen gerçek aşk insanı cok aptal edıyor ne yaptını bılemıyorsu n sadece yapmak ıstıyorsun :) bir keresınde sevgılım benı yanaktan optu eve kosarak gittim :D COK ACAYIP ANILARIM WAR BOLE

Erkekler Ne Diyor 13

• Açıldığımda o biriyle çıkmaya başlamıştı ve ben kendimi durduramadım. O da hüzünlendi ben de... Şimdi benim onla konuşmam erkek arkadaşıyla arasını bozuyor diye benle konuşmuyor. Ancak ben arada ona e-posta ile kendi yazdığım bazı şeyleri atıyorum. Ebru kursundan edebi toplantılara, siyasetten girişimciliğe kadar her alanda aktifim. Ama işte akşam eve dönerken yolda aklıma geliyor...

0|0
    0|0
  • en fazla bi' hatunu ayarlamak için 2-3 ay falan uğraştım.. zaten o hatunlada 3 küsür sene gitti..

pişman mıyım? değilim..

0|0
    1|0
  • kız pas vermezse uğraşmam çok.

0|1
    2|0
  • hiç illa elde edeceğim demedim bir şey de yapmadım yalnız kaldığımız zamanda açılmadım çünkü yoldan geçen daha güzel bir kız gördüm

0|0
    0|0
  • halen takılı kalmaktayım o kıza ,belkıde zeki olması cekmıstır beni.kız dedıgın zaman yerı ve zamanı geldıgı zaman erkek gbı geregı olanı yapandır,makbulu budur bence.

0|0
    0|0
  • açılma yeteneği her erkekte yoktur ;)

0|0
    0|0
  • uzun süreli olunca toparlanmasıda uzun oluyor

0|0
    0|0
  • yaklaşık 6 sene.

0|0
    0|0
  • hala seviyorum hala açılamadım :(

0|0
    0|0
  • 10 senedir takılıyım ben.

0|0
    0|0
  • benımkı ıcın ımkansızdı o yuzden acılamadım

0|0
    0|0
  • oldu 1 senedir aklımdan çıkaramıyorum... yaptığı onca salak hareketi kendi kendime affediyorum .. :( ama kızın hiç haberi yok zor bi durum bence ama bütün bunlar insanın avare olmasından kaynaklamıyor... sürekli yoğun bir işin olsa hiç takılmazsın ve yeni arkadaşlıklar kurarsın ama cidden zor oluyor.. hele onu diğer erkeklerle samimi görünce daha da katlanılmaz oluyor...

0|0
    0|0
    • ne yaptıki :S

• hangi ortam? okul üni iş?

• üniversite... hele şükür bu sene okul bitiyor daha da yüzünü görmem :(

• kimin olmadı ki herkesin olmustur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 yıl erkek sineğe bakmadığm doğrudur.

0|1
    2|0
    • ben ki bi' hatundan çok çabuk sıkılan biriydim, bi' o hatundan sıkılmadım, şimdilerde bile öyle bi' kızı ayartıyorum, sonra sıkılıyorum falan ://

benimde dişi sivrisineğin biriyle aşk yaşayıp onu bi' başkasını emerken yakalayıp öldürmüşlüğüm vardır, doğrudur..

• sen benden sıkılamazdın, roller belliydi ben sıkılıp gidecektim, ühüüüü ://

• bu seferlik öyle olsun ama alışkanlık yapmasın sende !.! ünlem

Yükleniyor...