NaSil Kilo VeriLir?

Aç kalıyorum yinede kilo veremiyorum
78den 58 e düşmek istyrum nasıl kilo vericem

Güncellemeler:
Kilo《 V £ R M £ k 》Formülü neDir?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermek istiyosun bol bol su tüket meyve sebze ye , tatlı ve hamur işi yemeklerden bir süre uzak dur spor yap tamamdır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kardiyo da yapmalısın.

1|0
    0|0
  • spor yap az ye

1|0
    0|0
  • Aç kalarak sağlıklı bir şekilde kilo veremezsin. Diyetisteyene git.
    Belki tiroidin vardır bilmeden iş yapmayın. Cahillilkten başka bir şey olmaz elinizde olan sağlığınızdan da olursunuz.

1|0
    0|0
  • Yemek yemeyerek kendine zarar verirsin bak bende senin aksine kilo alamıyorum neden mi?
    Sürekli hareket halindeyim spor yap yorulacağın şeylerle uğraş çikokata felan yeme

1|0
    0|0
  • gece öğünü yeme, pirinçten uzak dur, müsli kullanmaya başla günde 1 ya da 2 öğün, sebze tüket bol bol, yemeklerde yağ ve tuz çok az olsun, kızartma yeme.

1|0
    0|0
  • dırek bı bacagı kes at sen :D

1|0
    1|0
  • Diyet
    Spor

1|0
    0|0
  • Spor yap. Koş

1|0
    0|0
  • x2+y2/4x-0,1xy
    Formül bu canım :)

1|0
    0|0
  • fizikksel aktivite şart

1|0
    0|0
  • Düzenli olarak spora git ve yediklerine dikkat et meteolizmanı sık çalıştırmaya çalış ben askerden geldim 3 ay oldu fazla kilolarımı bu sayede attım çok şükür.

0|0
    0|0
  • Boy kaç

0|0
    0|0
  • Spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • Koşu yap hergün yemek yemeyi unutma işgence etme kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Spor

1|0
    0|0
  • Çikolata cips gibi şeyleri hayatından çıkar aç kalırsan kilo veremezsin protein ağırlıklı beslen düzenli yağ ve protein al yumurta ve yoğurt yemeni öneririm onun dışında yürüyüş yapabilirsin ve en önemlisi kilo vermek %80 diyet %20 diyet işidir

1|0
    0|0
  • Ben diyetisyenim sana yardimci olabilirim istiosan

1|0
    0|0
  • spor sart. aclikla olmaz. makarna pilav ve ekmegi bir sure yeme. sekeri de azalt, azaltabiliyorsan. O gun yedigin kalori den daha fazlasini harcarsan kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Galiba bu isin cozumu , bir tabagi 4e bolmek ya da 6 yani az az sık sık yiyerek surekli metobolizmayi calistirmak bos durmamak..

1|0
    0|0
  • spor spor bıraz daha hareketlı yasam bol su bıraz da yesıl cay ve verecegıne ınanmak

1|0
    0|0
  • Aç kalarak kilo vereceğin düşüncesinden uzaklas bir kere. Daha çok protein ağırlıklı Beslen, karbonhidrat hiç yemesen yeridir. Ama oturup da zayıflanmaz tabi bir spora başla bir an önce ya da sabah yürüyüşü falan

1|0
    0|0
  • Aç kalıpta kilolarını veremezsin. Diyetisyene görün en sağlıklısı

0|0
    0|0
  • bir uzmandan yardim alirsan senin için daha faydali olur

1|0
    0|0
  • az az ve birkac saatte bir yemek ye ama kendini tika basa doldurma

1|0
    0|0
  • Aç kalarak kilo veremezsin :)