İlişkide uzaklık ne kadar önemli ?

Hayatınıza bir insan girdi flört aşamasında 3 ay sonra yurtdışına gidiceğini ve 1 yıl orada kalıcağını öğrendiniz ne yaparsınız? Zor beğenen ve hayatınıza her önüne geleni almayan birisisiniz ne yaparsınız tam istediğiniz tarzda birisi bu durumu yaşamış olanlar var mı ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Eger ciddi bir iliskiyse özlem duygusu aski güçlendirir birbirinizin kiymetini daha iyi anlarsiniz, kolay elde edilen hiçbirseyin kiymeti olmuyor ama zor olanin kiymeti öyle bir biliniyor ki..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• uzaktan ilişki yürütmek çok zor bi çok kişi içinde imkansız birbirlerini çok iyi tanıyan çiftler bile yeri geliyor başaramıyorlar hele ki kısa süreli bir beraberlikte çok zor

0|0
    0|0
  • Soğuma nedeni.

0|1
    0|0
  • Önemi var ama seviyorsan beklemeye değer

0|0
    0|0
  • bence çok önemi var sürekli uzaklık duyguyuda yitirebilir

0|0
    0|0
  • karşılıklı birbirinize güveniyorsanız bence devam ettirilebilr ilşki.sonçta 1 yıl geçer

0|0
    0|0
    • dünyanın en güvenilir insanı olsada bazı şeyler değişmez bana ihtiyacı olduğu anda yanında olmam mümkün değil ve o esnada orda illaki birisi olur bu dünyanın her yerinde böyledir.

• haklısın. Yinede ayrı şehirlerdeki ilişkiler için kendi şehrin dururken çok aradın mı diye dalga geçerdim ben hayatın sopası yokmuş :)

• kimse bilemez uzakdan olup olmayacağını burda ne desek boş aslında.denemeden bilemezsn.ya senden uzaklaşmazsa o 1 senede ozamn o kişinin sevgisinden gerçekten emin olabilrsin.arkdşlrmn arasında uzakdan yürütebilenlerde var yürütemeynler bu tamamen size kalmış

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...