Fitness'a yazilmali miyim sizce?

Fitness'a yazilmali miyim sizce ?
Genetigim iyi mi? Yazilmali miyim sizce?

Güncellemeler:
Neyse

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Belinden kıl mı fışkırmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardesim benim arkaadaşımında genetiği aynen böyle onada sordum spor yapmadım hic diyordu dogruda söylüyordu ama cocukta dogustan karın kası vardı resmen vucududa aynen böyleydi ama sana tavsiyem bak böyle vucudun var kesinlikle spora bir git cok güzel şekle girersin genetiğinde müsait ben şişmek ıcın can atıyorum burada sporda geberiyorum ne güzel vucudun var adelelerini bir güclendir bir de sıkılaş mükemmel olursun bende protein tozuna başlayacagım artık hacim alamıyorum malesef yağ ve şeker sıfır hic yemiyorum düşün beslenmeyede dikkat edersin zaten.

0|1
    0|0
    • Aslında bu fotoğrafı baya önce atmıştım ve sonradan vazgeçtim, kickboks'a devam etmeye karar verdim :D

• Avrupa şampiyonluğum bile var :D

• cık git burdan git git git olm git :D

• Bana bak sence yapmalı mısın? :D

igcdn-photos-h-a.akamaihd.net/.../...7169110_n.jpg

0|1
    0|0
  • fitnessa başlamalı mıyım diye soruyosan başlama. azmin bu kadarsa kayda değer bişe yapamazsın.. önce kararlı olmak lazım işin özü irade çünkü, genetik değil. adam akıllı gaza geldiğin gün git başla yoksa paranı boşa verme

0|1
    0|0
    • Aslinda azim var ama prof olarak. kickboks yapiyorum ve fitness'a baslarsam kickboks'u birakmak zorunda kalicam. O yuzden fikirlerinizi almak. istedim.

• fitness yapıp ciddi hacim kazanamazsın zaten bir süre. sonradan illa kilon artar sikletin değişir.. kickbokstan sıkıldıysan başla orası sana kalmış artık.. bende canavar gibi iştah var, acı çekmek nedir bilmem hoca 3 set gir der ben 10 set girerim, salona her girdiğimde daha güçlü olacam diyorsan kesin başla zaten.. genetikmiş filan sadece işini kolaylaştırır veya zorlaştırır ama biz zoru severiz zaten

• Bence yazılma. Yeterince gelişmiş vücudun ötesi itici konuma geçer.

0|0
    0|0
  • Yazıl ama kemiklerin ince gibi fazla bir hacim olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Genetikle alakali değil normal sartlarda bu seviye de bir vucudun olamaz fitnessle ilgileniyormuşsun zaten

0|1
    0|0
    • Fitness değil, kickboks kardesim.

• ya ne fark eder kasli olacaksin işte :D

• Tamam sagolasin :D

Yükleniyor...