Şampuanı vücudumuza ....

dujjj jelinide saçımıza kullansak vücudumuzun tüylerının dökülme şansı ne kadar arkidişlerrrrrr ... :)

hani şöyle memnun kalmadığınız şampuanları yazsanız saçlarınızı döktüğünü yıprattığını düşündüğünüz :)

ters etki ne kadar tepki yaratır sizceeee ? :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Bioxcin şampuan kullanırsan omuzun tüylenir mi?

0|0
    0|0
    • o kafada olanlarıda döküyor bacım :D

• yok canım benım bioxcin şampuan degıl mı benım yegen aldı ondan aman yarebbim ne mel un bir şeymiş o sampuan kızın saclarını incelttı

• Öyle piyasadaki market ürünleri her zaman iyi gelmiyo. Doktora muayene olup, ciddi medikal şampuanlar kullanması lazım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok zekisin kız. :) Dove saç döküyor.

0|0
    0|0
  • :S İlginç. Sağlığınıza dikkat ediniz. Ben asla vücudum icin duş jeli kullanmam mesela. Saçım için şampuan kullanırım. Tüyleri dökmek istiyosanız daha saglıklı ve gerçekci yöntemlere basvurun

0|0
    0|0
  • Wella / Loreal / Schwarzkopf dışındakiler yaramaz

En kötü marka Elidor'dur

0|0
    0|0
    • hadıya ben wellanın saç kremını kullanıyordum kuruttu benım sacları parlak olsun dıye özenırken :D

• Bana uzun uzun yazdırmada anladığım bir konu o üç markanın dışındakiler iyi değildir..Wella 'nın saç kremini uzun zamandır kullanırım..Beğenirim..Saçlarını seviyorsan özellikle Elidor'dan uzak dur..:)

• sakın olll gozlerını kapa ve uyumaya calıs

sabah oldugunda hepsı gececek...

0|0
    0|0
    • çokta ümitliydim o.O

• oda kötü valla ünlü düştümü kırılacak bır yer bulur

• tamam tamam

kalbını kırmasın da... umarım aradıgın sampuanı bulur etkıye teptırırsın

• NE içtiysen bana da yollar mısın lütfeen ihtiyacım var.

0|0
    0|0
    • hemen karışımı bende sır :D

• bu sorudan sonra isviçreli bilim adamları istifa etti

0|0
    0|0
    • işlerınden etmek ıstemezdım o.O

• Artık çok geç.

Kızlar Ne Diyor 8

• şampuan bildiğim kadarıyla vucutta kıllanma yapıyomuş

duş jelini niye kafana sürüyosun kız çilekli hoşunamı gitti:))

0|0
    0|0
    • benımkısı levantalı anacım :D hadıya bitirelıım derken azdıracakmısız bitkileri :D

• :)))evet evet bitkileri kudurtma:))tövbe yarabbim muhabbete bak :))

• saçı deterjanla yıkadıktan sonra yumuşatıcı sürünce çohoş oluyo.

0|0
    0|0
  • dujjjj?

pantene kullan kız saçına.

0|0
    0|0
  • Sonra galın galın çıkmasın hanım abla?

0|0
    0|0
    • risk almadan bilemeyiz bizim kobayımız yok :(

• Elidor bana iyi gelmiyor.

0|0
    0|0
  • bence sen hepsini yerli yerinde kullan zaten o kıllar 40 yaşından sonra dökülmeye başlar şunun şurasında ne kadar kaldı ki muck ...

0|0
    0|0
  • ne diyorsun sen ya :D

elidor hosuma gitmiyor :D

0|0
    0|0
  • duş jelini saçını sürersen saçlarını yumuşatmaz yoluk yoluk olursun,şampuanıda vücuduna kullansan muhtemelen sivilcelenme yapar saçın için tam olarak ne istiyorsan onu söylersen daha fazla yardımcı olunur

0|0
    0|0
    • madem bılgılı ve kulturlu abla ıle karsılastım benım saçlarım kuru ve arada kepeklenıyor .. saç kremıde kullansam duj sonrası kuruyor saclarım sole durulanmayan kolay taranmasını saglayan bıtkısel ürün lazım :D

• haftada bir badem yağı maskesi uygula aktardan alabilirsin nem kazandırır saça,şampuan olarakta bitkisel şampuan kullanmanı tavsiye ederim kepeklenmeyi azaltır birazda yağlı yemezsen eğer dengelersen vücudun dengeler tatlım yoluna girer saçların

• teşekkür ederim bebeğim :) şampuanları bıtkısel kullanıyorumda hiç yağ ile dengelememıstım arada sarımsak özlü şampuanların yanında yağlı tonıkler oluyor onlarıda kullanmaya üşendım acıkcası :)

Yükleniyor...