Prestige (prestij) sigarasının fiyatı nedir ??

Prestige (prestij) sigarasının fiyatı nedir ? Bileniniz var mı ?

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

• haha :)) o kacak sigara ama :))

3liraya satıyorlar

brillantta var ondan al sen 2.50 daha ucuz :d:d

iyiki ben kullanmıyorum böyle seyler

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsun fiyatlarını :D

• erkek arkadasım kullanıyor :D

Erkekler Ne Diyor 9

• askerlik yaptığım yerde kaçak geliyordu, ben sigara kullanmadığımdan almıyodum ama arkadaşlar baya ucuza alıordu.. prestij'in kartonu 15 TL'di..

askerlik bittiğinde bende 2 karton malboro almıştım (kartonu 30 TL'den ) abime götürmüştüm, istanbula geldiğimde fiyatlarına bi' baktım prestijin 3 TL 3,50 TL falan.. "way omg. iyi para varmış bu işte" dedim kendi kendime..

0|0
    0|0
  • Terör örgütune gidiyo o para, zaten tat yok sen tabaka al tütün sar iç prestijden daha ucuz hemde daha az zararlı üstelik daha daha iyi diyolar.

0|0
    0|0
  • 2.5 - 3 Liradan satılıyor. Her yerdeler zenci saatçilerle beraber takılıyorlar.

0|1
    0|0
  • isterse 1 tl olsun. her bir kuruşu PKK ya gidiyor. dikkat edin, bu sigarayı satan tezgahçıların alayı kürttür. Kuzey Irak' ta üretilir.almayın bunları

0|0
    0|0
    • şu an bir sigaraya 6 tl vercek durumum yok o yzdne soruyorum

• öğrenciyim ve şu an cebimde 7 lira param var yarın okula gitcem yol parası falan saf tütün alcak durumda değilim malesef

• sen bilirsin. ben az bi parçayla 10 gün içiyorum..

• 3.5 lira..

Macır Parlıamenti.. :))

0|0
    0|0
  • 3.50 tl :)

0|0
    0|0
  • Ben askerdeyken 50 kuruştu:) Hala var mı ya? :)

0|0
    0|0
    • evet var hala 3 lira 50 kuruş olmuş :D sende 70 lerde falan mı askerlik yaptın :D

• Ha ha :) 2006' da Iğdır' da. İlk geldiği nokta orası olduğu için ucuza geliyordu :) Onunla uğraşacağına kendi sigaranı yap daha iyi. Prestij atı bile öldürür.

• Onların parasının nereye gittiginden haberin var mı senin !

0|0
    0|0
  • akciğerkanseri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadına sigara hiç yakışmıyor azizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...