Değişik bir tramva yaşıyorum siz ne diyorsunuz?

Arkadaşlar dünyanın en iyi futbolculari 5 subat tarihinde doğmuş (c. ronaldo. neymar. hagi. tevez. fernandes. pato. adnan januzah. maldini. ...) bende bu tarihte doğdum ve çocukluğumdan beri deli gibi yetenekliydim fakat ailem ne futbolcular var sen nesin falan dediler bende inandım futbolcu olmayı düşünmedim hayalimde kaldi sonra 5 subatli futbolcuları ogrenince beynimden vurulmusa döndüm hayatımın amacını kacirmisim gibi bir karaktere büründum çalıştığım isten ayrılıp amator bir takima gittim ve gercekten ilerleyebilirim dedim ama orada kendimi cok bos hissettim zaten yaşım ileremisti geri ayrildim takımdan şimdi 24 yasindayim bu duyguyu yenmeye çalışıyorum siz ne düşünüyor sunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sacma bir olay gibi geldi bana hevesini kirmak gibi olmasin tabi de

0|0
    0|0
    • Saçma gelen ne? Istediğini soyleyebilirsin valla yorumlara açığım

• Haklısın neyse görüşlerin için teşekkür ederim zaten baska kimse sallamamis :))

• Estagfirullah :) rica ederim. Hayirli geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanında dinlemeseydin keşke aileni. İnsan hayallerinin peşinde koşmalı.

0|0
    0|0
    • Keskee. ailem simdi keske 6 subatta dogsaymissinda çeneni dinlemeseydik diyor bir de git adam gibi is bul diyorlar tabi :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Luca toni kaç yaşında Prof olmuş bir araştır ben kosamadim hayelimin peşinden sakatlık nedeniyle yoksa böyle bir sebebin durma ve pes etme kendine inan önce ve calis

0|0
    0|0
    • Arastirdim ama bulamadim halisahada keşfedilmiş onu gördüm sadece. olumlu yorumun için teşekkür ederim

• Nedemek hayalleri peşinde koşan insana doğru söylemek ona gerçekten ne isteğini dusundurur yolun açık olsun

Yükleniyor...