İzmirde tatil için güzel biyer arıyorum tavsiye eden giden var mı?

İzmirde tatil için güzel biyer arıyorum tavsiye eden giden var mı? Arkadaşımla gideceğim için öyle pahalı biyer olmasın kendi imkanlarımızla gidicz :) Eğlenceli hareketli ortam arıyoruz hem deniz kum güneş hemde gezilcek yer olsun.

Güncellemeler:
Yazmayı unutmuşum otel ismide olabilir otel, motel farktmez

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mevsimde turistik yerler çok tenha olur havalar soğuk. Ya konak karşıyaka civarından ev kiralıcaksınız günlük 50 tl ile 100 tl arası ve bornova küçükpark alsancak gibi yerlerde takılıcaksınız. Ama yaz için diyosan çeşme gümüldür seferhisar hepsi ayrı bir güzel :)

0|0
    0|0
    • yaz için zaten ama daha önce gitmediğim biyer olduğu için bilgi almak istedim

Erkekler Ne Diyor 9

• buyur kardeş sana güzel bir link.

link

ha bu arada denizde çok durmayın emi üşütürsünüz sonra ;)

0|0
    0|0
  • çeşmede ucuz pansiyonlar var marinanın karşı tarafında dia sa market var onun arka tarafında ucuz pansiyonlar var oralara bak deniz içinde altınkuma gidebilirsin çiftlikköyde Fun Beach Club güzel en kaliteli elit mekandır geçen sene full ordaydm içeride mal adam bulamazsın genelde istanbullular gider Dj muzik çalıyor saglam parçalar su kaydıragı felan var gidebilcegin en iyi yer çeşmede onun dışında biraz ucuz diyosan ramo beach var arkadaşımın yeri mehmet adı orayada gidebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • gır googleden bak canım sende sımdı sana otel adımı bulacak mıllet. gerçı bızım mıllettın bazıları salak sana şimdi otel arıyorlardır:))))

0|0
    0|0
  • neden izmir. bodrum veya çeşme varken.

0|0
    0|0
  • bılm-mıyorum Dikiliye gıt orası çok guzel sedef cığim

denız

manzara çok guzel

0|0
    0|0
  • çesme sanki güzel olur

0|0
    0|0
  • İzmirin her yeri güzel

0|0
    0|0
  • çeşme

0|0
    0|0
  • bilemedim şimdi sedef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İzmir de yaşıyorum heryeri cennet zaten havası süper otel ismi bilemem ama şimdi gelecekseniz yazlık yerlerde sezon kapalı ama bir otelde konaklayıp şehri gezecekseniz FOÇA,SIĞACIK,ŞİRİNCE,SELÇUK meryemana,müzeler,KARŞIYAKA ve orda kahvaltı yeri SEYİRTEPE ve KONAK...Yani İZMİR daha ötesi varmı her yeri gzl..Çeşme,Alaçatı gzl ama açılmaz sezon daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...