Padoflin solüsyon ilacını nereden bulabilirim?

Rica ediyorum lütfen bakıın :(

Merhabalar annemin kadın hastalığı var vajinasın da siğiller çıktı, bbir kere ameliyat oldu yine aynı şeyler olunca doktor padoflin solüsyün diy bir ilaç verdi verirken de söyledi piyasadan kaldırıldı ama belki vardır, eğer blamazsak annem tekrar ameliyat olacak. Bu Padoflin solüsyon ilacını nereden bulabilirim yardımcı olacak olan varmı? Teşekkürler.

Güncellemeler:
Kusura bakmayın heycandan sağlık yerine cinsellik katagorisine yazmışım...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ilaç nihayetinde eczanelerde yokmu bu ilaç

0|2
    0|0
    • Hayır bulamadık baktık 3 gündür bunu ilacı arıyoruz. ama bulamadık. Eczanelerde kesin konuşmuyor zaten bakın vardır illaki diyorlar.

• rica ederim böyle durumlarda eğer bakmazlarsa unutma herşeyin bir üstü vardır zorda kaldığında oraya gitmek en iyisi bakmaz zorundalar zaten

hadi geçmiş olsun Allah şifa versin

• Teşekkürler sağolun :)

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer yoksa onun eşdeğeri bir ilaç vardır mutlaka. eczacıya onu sor.

0|0
    0|0
    • Ya doktor yok tek bu fayda eder dedi bende anlamadım zaten konuyu ilaç yok eşdeğer ilaçda yok napcağımı bilmiyorum.

• Yoksa benzerini alırsın eczanede Faruk eczanesii

0|1
    2|1
    • Ya bi git allahını seversen size ciddi bi soru soruyorum bilen varmı diye dalga geçiyorsunuz ayıptır ya.

• Morel bozmaya birebirsin neyse yazma artık sen.

• Yani geçmiş olsun da bu ilacı kafasına göre alanlar olabilir hani başkaları da okuyor ya onlar için yazdım

• Piyasadan kaldırılmış ilacı niye veriyo bu doktor, piyasada yoksa biz nerden bulalım diyemediniz mi.. Başka bi doktora görünsün annen bence bu durumu da söylesin doktor aynı etkide başka bi ilaç verir belki . Acil şifalar.

0|0
    0|0
    • Şimdi şöyle anlattı doktor bizzat bende ordaydım, verilen ilacın zehirli yan etkisi varmış ordaki siğili nasırı yakıyormuş onun haricinde başka bi ilaçta bu görevi yapamıyormuş. Denilen şey bize piyasada eczanlerde vardır bakın bulamazsanız mecburi amliyat.

• Çok mu acil bulunması gerekiyo bu ilacın, başka şehirlerdeki eczanelere kadar sorun bence yaa :S ya da bu ilaç dağıtım firmalarından.

• Ecza depolarında geçiriyorum günlerimi zaten 2 gündür hafta sonuda açık oldukları için istanbulda her ecza deposuna gittim dağıtımları durmuş ama eczanelerde vardır diyolar yanii bilemedim umut vriyolar arıyoruz bulamıyoruz.

• yutdışında olup olmadığını araştırdın mı?

0|0
    0|0
    • Yurtdışında hiçbir tanıdığımız yok ayrıca irtibat kurabileceğim kimsede yok, türkiyeden arastırıyorum.

• allah acil şifalar versin anneciğine de ben başka bişey sorsam,

ne tür bi rahatsızlığı var biraz biliyorsan tarif eder misin ya dediğin şeyler bende de çıkmıştı da önemsemedim acaba doktora gitsem mi ya bana da ameliyat derse :((

0|0
    0|0
    • selam siğil gibi şeyler genital bölgede çıkar hpv virüsü bulaşınca olur 11 16 18 olan türü serviks kanseri nedeni yani rahim kanseri nedenidir?

• Kesinlikle gidin ihmal etmeyin.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim googledan aratsana böyle mevzuları bin tane sonuç çıkar önüne. burdan bulursun veya bulamazsın denince ne değişcek.

0|0
    0|0
    • Google de aratıp bulamadığım için buraya sordum zaten, çünkü rastgeliyordu bazen bu ilaç lazım falan diye direk bilenler söylüyordu şansımı denedim ama sonuç gne aynı.

• benim size tavsiyem bitkisel ilaçlara yönelin o bölgenzi kimyasallara teslim etmeyin bir arkadaşımdada olmuştu aynı problem losyonmu kalmadı hapmı kalmadı 2 defa ameliyat ta oldu spnuç bir taraftan düzeldi diğer taraftan bozuldu

0|0
    0|0
    • Hehh aynen işte bi kere amliyat oldu sonra gene aynısı çıktı doktor o ilacı verdi.

Yükleniyor...