Kadınlarla çalışmak neden bu kadar zor ?

Kadınlarla çalışmak neden bu kadar zor. Özellikle 40 yaş üstü bayanlar. Hiç bir istekleri bitmiyor. Yaşlarına hürmeten kırmayayım diyorum ama yok. Bizim iş yerindeki hademeyi hizmetçileri gibi kullanıp sürekli oraya buraya gönderiyorlar, gün içerisinde onun yapması gerekli bütün işleri bana yıkıyorlar. Ayrıca sabahtan akşama kadar oturup dizi izliyorlar. Bütün işleri genç olarak ben yapıyorum. Artık yeter ya. Madem artık yaşlandınız neden hala orada oturursunuz neden gençlerin önünü açmazsınız be işsizliğin asıl sebebi sizlersiniz. Yaptığınız bişey yok aldığınız para benimkinin 5 katı. Yazık ya gerçekten çok yazık artık. Sabredecek gücüm kalmadı. Sabretsem biliyorum çok güzel yerlere geleceğim ama artık gücüm bitiyor. Siz de aynı fikirdemisiniz kadınlarla (özellikle yaşlı kadınlarla ) çalışmak çok zor. Hiç bitmiyor istekleri.

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• bilriim kadınları genelde yeni gelen alt personeli tecrübesiz elinden birşey gelmez gözüyle bakıp sinir etmeye çalışırlar. aynı sorunla karşılaşan birçok bankacı tanıdığım var benim. bayanlar arasındaki bu sorun genelde şu yüzden oluyor benim düşünceme göre... bayanlar arasındaki kıskançlık çok bariz birşey.. ofisin en güzeli en dikkat çekeni sen isen bir süre sonra gelen senden daha genç pırıl pırıl bir kız gelince sana edilen iltifatlar onun oluyor artık bir süre sonra yani insanlar bu kıza iltifatlar,kibar ve nazik tavırlar gösterirken artık bir süre sonra sen aralarında emekliliğine az kalmış birisi gibi kalıyosun... bu durum onlar için kabul edilemez hale geliyor.

normalde senin o iş yerine yeni girdiğin için zaten tartışma çıkarma gibi lüksün olamaz geleli ne kadar oldu ki? geldiğin gibi gidersin

sıkça karşılaşılan bir durum kısaca genelde aynı cinsiyetten çalışanlar arasında olan bir sürtüşme çoğunlukla kıskançlıktan oluyor.

sana tavsiyem bizim arkadasların yaptığı gibi çantana küçük bir su şişesine votka koyup götür. ya da meyvesuyu şişesine karıştır farketmez anlamasınlar yeter:D

işyerinde sinirin tepene çıktığında birer yudum iç yavaş yavaş herşey tozpembe olmaya başlayacaktır inan bana ve bi anda ofisin en güleryüzlü hanımına dönüşüverirsin. ama sakın yakalanma:) içtiğini söyleme süper oluyo:)

0|0
    0|0
    • BİZİMKİLER BİRDE ÇOK OBURLAR YAA :) HEMEN ELİMDEKİNİ İÇMEK İSTERLER :))

• bı gun rukus gıt bakam nolcak denedın mı:D

• Zaten hep rüküş gidiyorum artıkın :)

Erkekler Ne Diyor 29

• Haklısın bende bu durumdan nefret ederim herif gelmiş 70 yaşına öğretmenlik yapıyor ya da başka bir memurlar diyelim emekli olup bekleyeyim ölümü demiyor sonra gençler işsiz güçsüz kalıyor böyle oldukça atama beklemesin kimse ve böyle huysuz kimse ile karşılaşmadım genellikle emir veren olduğum için :P

0|0
    0|0
    • Ya insanın zoruna giden hepsi lise mezunu ya ve daha düne kadar kopyala yapıştır yapmayı bilmiyorlardı.. Öğretiiğimde bana büyücü gibi baktılar. Hangi devirde yaşıyorlar varın siz düşünün artık :)) sinirden gülüyorum.

• julia88'ciğim olay şundan kaynaklanıyor: Profilinde de belirttiği gibi, "utangaç ve çekingen" isen, değil devlet memuru ne olursan ol, sana iş yıkacak biri mutlaka çıkacaktır. ha, kadınlara özel duruma gelirsek. Kendisinin birilerinden üstün olduğunu hissetmek istiyor ve bunu da maalesef sana yaparak gösteriyor. :((

0|0
    0|0
    • Aslında utangaç değil sadece kibarım. Onlar gibi çirkefleşemiyorum karakterim değil. Ama onlara öyle biri lazım.

• işte benimde kastettiğim bu. seni tahmin edebiliyorum. bende devlet dairesinde çalışıyorum ve bizzat görüyorum. işte onlara yasal sınırlar içinde sert davransan emin ol ertesi gün nası ltornistan ediyorlar sen gör. ama şu da var: bunu yapman biraz zor karakterin bakımından.

• hem karakter hem de bunlar bildiğingibi değil yaa birlikolup iftira bile atarlar adama o cinsler daha önce yaptılar çünkü

• ego denen bişey var ve bu kadınlarda daha çok kendilerini daha kıdemli görüyolar ordaki garibim hizmetlide ekmek parası deyip ne derlerse yapıyo

0|0
    0|0
    • Aynen o salak gidince de bütün işler kat ve kat bana kalıyor en zor işten en basit işe kadar hepsi elimden öpüyor

• Aynen öyle bir kaç kez karşıma aldım hepsini ama haklı olduğum halde haksız durumuna düştüm.

• azınlık olmak iyi bişey değil suçlu ollursun hep

• Bak bir kadın olarak bir kadınla çalışmanın ne kadar zor olduğunu anlayabildiniz mi? Ya biz erkekler ne yapalım.

0|0
    0|0
    • Düşünmek dahi istemiyorum ama ahdım var ben öyle olmayacağım

• işte mesele burda. Eminim ki kaliteli cinsel aktiviteleri yoktur. Ben çalıştığım yerde personelime bazı kadınları görünce "sakın tartışmayın muhatap olmayın ben konuşurum" diyorum. Hangi tip kadın bunlar biliyormusunuz? Sevgilisi eşi olmayan, terk edilmiş, ayrılıp yeni birini bulamayan bulunca hemen terk edilen kadınlar.

• haklısın

• Maalesef haklısın.

0|0
    0|0
  • hadsize haddini bildirmezsen üzülen sen olursun.iş ortamındaki görevler için eyvallah ama şahsi kişisel işlerini yapmak yada başkasının görevlerini üstlenmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Bende bunu anlatmak istiyorum iş arkadaşlarıma ama anlayabilecek kapasitede değiller :(

• :)) her yolu denedim bu ara görmezden gelmeye çalışıyorum

• Aynen oyle cok zor benım ıkı tane patronum vardı ıkısıde bekardı memnun etmek o kadar zordu ki nasıl davranacagımı bılemiyordum :)

0|0
    0|0
  • Özellikle 40 yaş üstü kadın patronlara,müdürlere,komutanlara hayır! Yarın sokağa dökülek mi?

0|0
    0|0
    • DÖKÜLELİM VALLA TAYYİP HERŞEYE EL ATTI BUNADA EL ATSA YA :)))

• Çünkü düzenin olmadığı bir Ülkede Anarşi şarttır. O hademe bunları yapmasada çalışmıyor diye kovarlar. 2 Sene Turizm Otelcilik Stajı yaptım ve ömrümün yarısı bitti. Normalde işim olmayan şeyleri bile bize kitlediler. Yiyorsa birşey de. Stajın yansın.

0|0
    0|0
    • Yalnız olmadığıma sevindim demek ki böyle insanlar her yerde var

• Hee o zamanla sabırla bekle ve dediğim gibi ezdirme kendini. Artık onlar bıkar ve hep sakin ol.

• Şimdilik bu taktiği uyguluyorum bende dayanabildiğim yere kadar.

• Pis gadınlar yav

0|0
    0|0
  • Çalıştığınız yer neresi olursa olsun, sırf rica ediyorlar diye göreviniz olan işi yapmayın. Akıllı olun.

0|0
    0|0
    • Küheylan nerde bende o şans rica değil emri vaki yapıyorlar direk. Bildiğin mahalle karıları baş edilmiyor görmen lazım.

• oo emrivaki yapıyorlarsa sert bi şekilde karşı gel

• Kaçkere isyan ettim görmen lazım pişkinlik ötesi insanlar, işleri güçleri beleşe konmak adam kullanmak vs...

• 40 yasındaki kadına yaslımı diosun sen?:)genç kızım daha genç.iyi bi antreman,güsel bi beslenme bakımla iyi bi 40 basımızın tacıdır..konuya geliyim;sen boktanına denk gelmişsin,her 40 öyle olucak die bi kaide yok..

0|0
    0|0
    • Tabiki hepsi aynı olacak diye bir kaide yok ama bizim iş yerindekiler çok fenaa yaaa :((

• kadın işte, gayet normal.. kadınlar bile kadınlardan çekiyor ;)

0|0
    0|0
    • Aynen öylee kadın milleti ama bunlar kadın değil canavar resmen

• menapoz tetkiki sonuçları nedir ?

0|0
    0|0
  • Menepoza girmiştir onlar ondandır ateşleri başka yerlere değilde kafalarına vurunca öyle yaparlar

1|0
    0|0
  • Cinsel hayatları sönmüştür, napsınlar, çok görme yazıktır

0|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin, Hepsi menepoz döneminde işleri güçleri benim aşk hayatımı çekiştirmek, kılıgıma kıyafetime laf etmek onların yeri sokaklar.

• Canııııım ne kadar masummuşsun :)

• Nasıl olsa bilgisayardan sadece dizi izliyorlar en azından enerji tasarrufu yapalım diyorum :))

• Recep İvedik abimize havale et. Hepsinin yüzünde güller açar. :)

0|0
    0|0
    • Valla öyle bişeyki bunlar işleri güçleri rüşvet yemek, beleşe konmak recep ivedik bile hakkından gelemez bunların :))

• şahan gökbakarın ilham aldığı insan tipleri bunlar masterforioncuğumm:)

• kadınlar her konuda zorluktur zaten.d

0|0
    0|0
    • Hepsi değildir canım, aslında ben olayı kadın olarak ele aldım çünkü bizim işyerindekilerin hepsi kadın ama bu durumun kişiliklede ilgisi var.

• kesin kurumdur çalıştığınız yer:)

0|0
    0|0
    • Yarı resmi bir kurum :))

• öyle miyim bilmiyorum da ezik olduğum kesin. Dinsizin hakkından imansız gelir demek istedin galiba :)

• yok bişey demek istemedim ezik olma:)

• Tatminsizlik.. Şimdiye kadar iki tane bayan amirim oldu.. Zor kaçtım öyle diyeyim..

0|0
    0|0
    • Allah ım memur olup kurtulayım inşallah ben onlara neyapacağımı biliyorum :))

• Ne yapacaksın? :) Ben hiçbirşey yapmak istemedim mesela safi kaçtım.. :)

• :))) Aslında orası öyle kaçacak daha iyi bir işim olsa Allah ından bulsun deyip kaçarım :) zaten gitmem en büyük ceza olur onlara

• çunku tatmınsız oluyorlar offff zor işin dostum çok zor

0|0
    0|0
  • Yaşlı kadınlara ölüm :)))))))))))))99

0|0
    0|0
    • sadece emekli olduğu halde halaa çalışan kadınlara ölüümm

• hemde nasıl zordur burunlarından kıl aldırmazlar...

0|0
    0|0
  • "kırkından sonra azmak" deyimi geldi aklıma :)

0|0
    0|0
  • 40 yaş üstü mü? Menopoz olmasın? xd

0|0
    0|0
    • AYNEN ÜSTÜNE BASTIN :)) BUZ GİBİ HAVALARDA CAM AÇIYORUZ SICAKLARDA KAPARIZ

• Çok doğru.

0|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmek için...ve emiminmki o bayanya bekardır,yada eşiyle sorunu vardır

0|0
    0|0
    • Bekarı da var dulu da var eşiyle sorunlu olanıda vaarr ne ararsan var :))9

• işte onların içindeki yanan ateş onları agresifleştiriyor

• Aşçılık öğrenmek için işe girdim kadın cadıydı 50 li yaşlarda rahatsızdı heralde kafadan içip içip saçmalardı iş yerinde iki hafta dayandım 2 hafta susmuştum çıkarken bir laflar koyuşum vardı kadın ağzı açık baktı döktüm içimdekiler sigaramı yaktım gittim.Ama pişmanım :( o kadının eli çok uzundu beni çok iyi yerlere getirebilirdi ve bana özel olarak yemekler öğretiyordu :)

0|0
    0|0
    • Aynen onlar defolunca konunum güzelleşecek ama ben iki yıldır 20 yıl yaşlandım :((

• sen ne iş yapıyosun tam olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aynen katılıyorum sana . ilk iş tecrübemdi patronum kadındı inan çalışmaktan soğuttu beni. derdi sıkıntısını gelip iş yerinde kusuyorlar. çok sıkıntılı

0|0
    0|0
  • kurtuluşun yok mu anlattığına göre kurumsal bi işe benziyor . şikayet edebileceğin bir amir müdür bişey yok mu ?kırk yaş üstü kadınlarla çalışmak ölüm gibi olmalı

0|0
    0|0
  • ne işiymiş o akşama kadar dizi izledikleri? bize de söyle biz de yapalım o işi.

0|0
    0|0
    • :) işlerimiz yoğun tatlım ama hepsini yapan bi eşek var :(

• bazıları abartıyor hakveriyor insan biyere kadar zor tamam heves kalmıyor bir sürü sıkıntı ama sen neden ugrasırsın yeni calısanla ıghh teyzeler

0|0
    0|0
    • Evet yaa ne mantıkla uğraşıyorlar benimle halbuki her işimi fazlasıyla yapıyorum

• bazıları cidden yılların yorgunlugu annem yasında die alttan alıyoruz ama bazıları kasıtlı , fesat cok yazık yardımcı olucaklarına bu hareketler yazık ayıp

• aynen aynen birde özellikle hemcinslerine öyle davranırlar anlamıyorum sen bendensın neden bana kötü davranırda erkeklere iyi davranırsın.. onları çalıştırmayacaksın evde kedi beslemeleri gerek artık..

0|0
    0|0
  • Belki biz de öyle olacağız, büyük konuşmamak lazım bence :)

0|0
    0|0
    • Evet ama şunu bil biz o yaşta emekli olmayacağız.

• Ben kendi mefaatimi düşünürken kimsenin sabrını taşırmıyorum canım. Birinin özgürlüğünün bittiği yerde seninki başlar. Sende bunu unutma

• Anlatmak istediğim de bu zaten: sen kendi menfaatini düşüneyim derken farkında olmadan da bir başkasının sabrını taşırabilirsin. Özgürlükler konusu ise çok "göre" bir kavram, hangimizin özgürlük sınırı diğeriyle eşit? Artı ben özgürlük sınırımı istediğim kadar genişletebilirim ve senin zaten alanın kalmaz, senin tezine göre. O yüzden bu çok gelir-geçer ve yanlış bir yaklaşımdır. Yaşın küçük sanırım ve yıllar geçtikçe bazı şeyleri daha iyi anlayacaksın, biliyorum..

Yükleniyor...