Hiç birşey bilmeden yorum yapan insanlar,amacınız ne yahu

Arkadaşlar sorun şu:

Sağlık yada Cinsellik konusunda bir arkadaş,şöyle bir sorunum var,böyle oldu,şöyle yapsam zararı olurmu gibi sorulara genel olarak gördüğüm cevapların nedeni sizce ne ?

3. sınıf maganda:

-yani birkaç yerde okumuştum(hep okurlar yanlız),öyle olduğunu söylüorlar ama öyle olmamasıda muhtemel.Bence boşver içinden geleni yap(noktadan itibaren olan yer işin içinde cinsellik varsa kesin gelir)

2. sınıf maganda

-Takma kafana bence,hayatını yaşa ya(kendi türünden adamları düşünüyor,ben yapamadım bari başkaları yapsın).Yapsanda bişey olmaz(çok şey olur ama bizimki bilmeden sallıyor delicesine) Hem böyle bir konuyu takan erkeği boşver(cinsellik varsa,kendine yolmu yapıyor ne),Doktora git en iyisi sen(bu kadar hava neden o zaman,lafı neden geveledin)

1. maganda(en tehlikelisi)

-nerden saçmalıyorsun bunları(kendi saçmalıyor)tabiki hiçbirşey olmaz(yanlış yönlendiriyor),Bunu yapan ve başına gelen çok tanıdıgım var(sosyal statum var çevrem geniş,herkes bana bu konuyu anlatır,güvenilirim,bilgim tavanda ona göre davran bana)

Sen YAP HİÇBİRŞEY OLMAZ(söz konusu insan yaptıysa yazık oldu...)

Haddimi aştıysam kusura bakmayın ama bu hareketleri sergilerken bu arkadaşlar ben mi ard niyetliyim yoksa bunlarmı zeki takılıyorlar ?

Teşekürler.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• onların nesli hiç bir zaman tükenmeyecek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam sorunu okuyordum ki babamla Beşiktaşın son golunu tartışmaya başladık soru yalan oldu k. bakma.

0|0
    0|0
    • efsddhsa<fghyjukgtrfedasdf

Olcay 92 metre koşmuş şaka gibi link</a>

• o top girmez diyordum tam Olcay kapak yaptı bana . Hay ayağını öptüğüm!

• Alışkanlıklardan vaz geçilmiyor tabi,olcay'da gerekeni yapmış !

• olm o kdr ciddi sorununuz varsa doktora gidin, devlet hastanesi mi burası

0|0
    0|0
    • Aynen bide karşıdakini ciddiye alıyorlar...

Karşıdaki çok eğitimli maşh.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...