Kenan Sofuoğlu&Hakan Calhanoglu arasındaki olayda sizce kim haklı?

Kenan Sofuoğlu&Hakan Calhanoglu arasındaki olayda sizce kim haklı?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Acaba işletildiğini mi düşündü Hakan Calanoğlu. Keşke Kenan Sofuoğlu girişi daha açıklayıcı yapsaymış. İnsan bu şekilde gelen bir mesaj konusunda, acaba arkadaşlardan biri mi diye temkinli yaklaşıp böyle davranabilir diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
    • Bence Hakan bunu bir hayranı sandı çocuk küfür etmiyor bişe etmiyor numaramı nerden buldunuz diyor. İlla ooo benim hayranım mısın gel buyur evimde kal demesi gerekmez ki adamı tanısa tamam ama tanımıyor soruyor ve düzgün bir cevap alamıyor motorsikletçi ne ya :) Bugün sokağa çık Türkiyeki adam oy verdiği partinin 2 vekilini tanımıyor ama bu olayı sorsan Kenan haklı der :) Ben olsam bu konuşmaları servis etti diye dava açarım isteyerek veya istemeyerek itibarsızlaştırmaya çalışıyor açık net :)

• Katıldım. Çok temkinli davranmış. Sofuoğlu paylaşarak da ayıp etmiş. Bu kadar reklam edilip abartılacak bir durum yok ki :/
      Teşekkür ediyorum Eig için ;)

• rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• bu şekilde afişe edilmesi yanlış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nummerami ne ya hakan çalhanoğlu sen kim köpeksin ne bu tavırlar ergen sanki aqbak ya çok sinirlendim

0|2
    0|1
    • Ama adam yurtdışında yetişmiş tanımıyor olabilir ki yazımından anlaşıldığı kadarıyla tanımıyor :)

• Ayıp etmiş Kenancığıma 😕

1|0
    0|0
  • Kenan hakli tabiki ayarsiz gorusmek istememis ayak yapmis tabi kenan on numara biri seviyrm kndilerini

0|0
    0|0
  • kenan sofuoğlu adamın dibidir. olayı anlamadm ama o çocuktan zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Kenan sofuoğlu adamdır adamın ham maddesidir hakanın kenan sofuoğlunu tanımaması büyük rezillik kenan sofuoğlu tanınmaz mı ya şampiyon kendisi ergen hakan tabiki kenan haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nu insanlar neden mesajlasiyor? niye telefon etmiyorlar birbirlerine? Şu whatsapp olayini bir ben mi kavrayamadim, o kadar da matah birsey degil

0|1
    0|0
  • kenan hatali numarayı kim verdiye3 o kisi arayip izah etmeli ve tanıştırmali ya da whatsap la yazarak olmaz telefon eder açıklarsin

0|1
    0|0
  • Kenanin bunu ifşa etmesi ayip olmuş. Ben hakani hakli buluyorum. Bu olaydan sonra hakana twitterda linç kampanyasi yapiliyor. Banada bu tarz bir mesaj gelse umursayacagimi sanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bu yazismayi mi paylaşmış. Buyutmeseler iyiymis.

0|1
    0|0
  • Az bile cevap vermis.

Yarin telefonunuza merhaba ben kivanc tatlitug ya da merhaba burcu esmersoy ben. Tanismak istedim. Naber. Diye mesaj gelse.

%99'unuz. Sktr baskasinla tsk gec mnkym diyecek.

0|1
    0|0
  • çalhanoğlu biraz ters konuşmuş sofuoğlu da yanlış bir şekilde medyaya sunmuş.. ikisi de haksız

0|1
    0|0
  • Kenan tam bir kanka.

0|0
    0|0
  • kenan sofuoğlu haklı kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hakan Haksız tabiki. Numaranı aldığına göre tanıyan biri yani ne bu tavırlar.

0|0
    0|0
  • keno...

0|0
    0|0
Yükleniyor...