Onun duygularını nasıl anlayabilirim?

Meraba ben 19 yaşındayım ve yurt dışında okuyorum aynı zamanda çalışıyorum patronumun çocuna aşık oldum , aslında çalıştım ilk günümde daha onunla olmalısın dediler ordakiler onu görmediyim halde sonradan onun oraya gelmesinle başladı patronum oğlum nasıl ? oğlummu daha yakışıklı yoksa diyerimi benimi önümü kayın valide gibi istersin gibi sorular la başladı ilk günler sonra o geldi patronun yerine geçti bi süre ve çalışanların her biri bizi konuştu düğün yapıcaz falan oğlanın gözü kızda artık gibi sözler utandımı söylemeleri onun kip kırmızı oldunu söylemeleri iki gün böyle çalıştık ve bu sürede ben aşık oldum bana bakıyodu gülümsüyodu ve denilenlere ramen sonunda çıkarken yanamdan öptü . Bu konuşulanlar benim duygularımı etkiledi fakat aynı şey diyer tarafa da olabilirmi bi ? Türk kızı olarak ben yabancıyım ve o benim patronum beni küçük görebilirmi ? yoksa bu bakışları ve herkezin bende ki etkisi ondada ola bilirmi çok merak ediyorum İstediyimi diil doruyu görmek istiyorum . Lütfen yardımcı olun ;(

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk kaç yaşında

1|0
    0|0
    • ikimizde 19 yasindayiz

• yani yavaş yavaş tanımaya çalış, ordaki çalışanlarıda takma onlara laf olasun dedikodu olsun yeter

• ben biseyler hisediyorum onlarda boyle dedikleri zaman acaba o çoçukta benden hoslana bilirmi ?yani bende oldu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...