Galatasarayın İlgilendiği İmmobile, Adebayor ve Campell Nasıl Oyuncular?

Galatasaray bu 3 oyuncuyla ilgileniyomus bu oyuncular nasil hangisi daha iyi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kızdan futbol enstanteleri ilginç! neyse konumuz bu değil. Gelelim Galatasaray'a bu sene lig gitti gibi artık alacaksak ne cok yaşlı ne çok genç olmalı leandro demio iyi topcu mesela scout ekibimizin güney amerikada futbolcu araması lazım sambacı ordan sokaktan 1.90lık adam bulup forvete koysak umut ve buraktan iyi iş yapacağına eminim. Bölgelerimiz belli zaten 1 sağ bek 1 ön libero 1 forvet 1 tanede her 2 kanattada oynabilen kanat oyuncusu 4 takviyeyle hallederiz. Ekstradan 1 tane stoperde alabiliriz. Ama önceliğimiz libero forvet sağ bek olmalı göze batanlar onlar. Kanatta bulunursa uyguna alınmalı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinconun alacak parası var mı bunları almak için

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha gerçekçi transfer çalışmaları yapılmalı , sonra hayale kapılan taraftara yazık oluyor ibrahimoviçteki gibi

0|1
    0|0
  • İmmobile İtalya gibi defansı 1. Mantalite olarak görülen bir ligde 20 gol attı ama Almanyada dikiş tutturamadı, Adebayor benim beğendiğim bir isim hava toplarında etkili ilerde top tutabilen ve bitiriciği iyi olan bir oyuncu fakat o da formsuz, fakat kendini bulursa Drogba etkisi yaratabilir
    Campell sağ kanatta iyi işler çıkartabilir.

1|0
    0|0
  • İmmobile eski formunda değil. Şu an yokları oynuyor. Adebayor zaten ailevi sorunlarindan dolayi futbolda hizli düşüş yaşamış bir isim. Belki küllerinden yeniden doğar çok yaşlı değil. Campbell transferi ise biraz riskli. Gelişime açık genç oyuncuların Türkiyede harcandigini biliyoruz. Bruma, Ontivero ve nicesi.. Leo Damiao'nun gelmesini tercih ederim.

0|0
    0|1
  • Ciro İmmobile yi dortmund biliyorum iyi degil adabayo iyi
    Campell tanimiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbirini alamaz şu mali tabloda. immobile belki kiralık olur adebayor zaten yaşlandı bitti campel zaten ihtimali bile yok

0|0
    0|0
  • şu an en formda olam Joel campbell
    Adebayor kulüpsüz şu an meçhul ne yapacağı
    İmmobile de eski formuna dönerse can yakar

0|0
    1|0
  • süperler ama yaşları var baya ne gibi yararlı olur ileride görülür

0|0
    0|0
    • Hangisi daha iyi

• fark ettim. o 40 yasını gecmiştir :)

• @hazardestan evet bende dedim la bunu niye almaya kalkıyorlar olur ya acaba real madridin zidanı aldığı gibi bir yolmu :P

• önemli mi :) nasıl olsa alamayacak belki adebayor gelir çünkü şu an kulübü yok adam işsiz şuanda

0|0
    0|0
    • Gs isterse alir

• Oyuncu alininca cezami yeniyor ne sacma isler yapiyorlar ya

• tam olarak öyle degil :) şöyle diyim gelir gider dengesinin eşit olması lazım yani hep futbolcu al olmuyor satmakta lazım.

• fenaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...