Beyler sorum sizlere lütfen en içten cevaplarınızı yazarmısınız ...

siz 2 yıldır cıktığınız sevgilinizi çok seviyorsunuz oda sizi çok seviyor sizi kırmıyor üzmüyor aslında o sizinle her an konusmak istiyor siz olsanız ne yapardınız zamanı az askı fazla mı yasardınız yoksa konuşurmuydunuz onunla her an hem arayıp hem mesajlaşıp ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok muhabbet tez ayrılık getirir eskiden öyl bi sevgilim vardı yazık etti kendine o kadar çok konuşurduk ki artık bir gün konuşacak birşeyimizin kalmadığını farkettik bir başka sevgilim vardı oda hiç konuşmazdı her buluştuğumuzda cinsellik baktımki oda olmuyor her şey kararında ok

0|0
    0|0
    • anladım ortayı bulmak gerekiyor yani ama erkekler fazla konusmayı sevmiyor kız hep konusuyor erkek dinleyip arada cevap veriyor tabi kimi zamanda o bişeyler anlatıyor ama çogunluk kız anlatıyor neden bu böyle

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer seviyorsam onunla mutluysam heran mesaj çeker heran her fırsatta ara sesini duymak istediğimi duymaktan mutlu olduğumu hissettirirdim

0|0
    0|0
    • bunu 2 yıl boyuncamı yapardın baslardamı yapardın yoksa sadece ?

• ne gibi değişti :D üff yapmıyo ama benim sevgilimde baslarda öyleydi her an aradı mesaj atardı çok seviyoe biliyorum ama zamanı az askı fazla yasayalım der hep

• aynen senin dediğin durum mevcuttu bizdede benim işlerim güçlerim sebebiyle yazamayışım dert olurdu problem olurdu sonunda ayrıldık

• ben beni öyle sevecek bi kız bulsam bi dedi iki olmaz o mutlu oluncada ben mutlu olurum zati ama sanırsam cok zor böle şeyler bana. ve uzak ihtimal...

0|0
    0|0
    • hım . . . bizim mi kıymetimiz bilinmiyo o zamn ya yada bizmi öyle düşünüyoruz anlayamadım ki yani sen olsan hep konusmayımı secerdin

• bi zaman öyle yapardın ama zamanla bence sende kendini cekerdin hani zamanı kısıtlamak mı isterdin ne sanki

• yok ben yapmazdim çünkü ben değer verince her saniye konuşsamda sıkılmam çünkü bende ki sevgi başka saçma gelebilir herkese ama öyle.

• zaman az olursa kıymetli olur

0|0
    0|0
  • ben olsam haftada iki gün napar eder buluşurdum sevgiliye sarılıp öpmeden olmaz

her gün her zaman olmasa da 3 öğün diyelim mesajlaşırdım

2-3 günde bir de akşam telefonla arayıp konuşurdum

fazlası insanı sıkabilir sonuçta onun da bi hayatı var

0|0
    0|0
    • olmuyo öyle olmuyooooooooooo :) baslarda tamam da sonradan duraksanıyo biraz sanki

• hayatımın ilk 20 senesi hiç bi kızla adam akıllı konuşup muhabbet etmemişim belki lisede asosyaldim çekiniyodum böyle alışmış gitmişim şimdi sanki hayat standardı o olmuş gibi insanın

daha sonradan başka şekiller ortaya çıkınca biraz alıştığını arıyo insan ama bunu sevgide eksiklik olarak düşünmeyin lütfen

• haklısın sevgi eksikliği değilde belki onlarında arkadaslarla kafa dağıtmaya ihtiyacı vardır ama bizimlede dha az ama askı fazla yasıyo buda cok olumlu güzel birşey

• çok muhabbet çabuk ayrılık..

0|0
    0|0
    • o zaman doğru yoldayız çogunluğun yorumu bu yönde :)

• bir erkek mesajlaşmaktan ve konuşmaktan keyif almaz.

0|0
    0|0
    • üfff evet ya niye öyle peki ?

• yakınmalara son ver.senle zorla konuştuğunu hissetmemeli.biraz da anlayışlı olmaya çalış.

• peki çok tesekkürler yorumlar için :)

• her zaman değilde fırsat buldukça konuşurdum

0|0
    0|0
    • niye peki neyi düşünerek bunu yapardın

• sana kendini özel hissettiriyor ama yinede fırsat buldukça konusrdun yani kısıtlı zaman mesela akşam uyumadan 1,2 saat önce flan mı

• evet.hem sık sık konuşunca pek iyi olmuyor ya..

• Konusmam her dakkka sikilirim ben

0|0
    0|0
  • Hangi dünya o mekiğimi hazırlatıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...