Ejderhalar hakkında neler biliyorsunuz?

merhaba arkadaşlar bu aralar ejderhalar hakkında çok büyük araştırmalar yapıyorum ve bikaç büyük bilgiye ulaştım.öncellikle ejdehaların gerçek olmadığı ve sadece bir hayal ürünü olduğunu söylüyolar fakat ben buna inanmıyorum.ilk çağlardaki dinazorlar gibi ejderhalarda var.onların çok yırtıcı ve yılan tarzında zeki ve çok büyük bi hayvan olundukları bilinir. ve yırtıcı oldukları söylenir fakat bilmeniz gereken şey bu değil. ejderhalar çok iyimser varlıklardır.evet ilk başta hiç inandırıcı değil fakat böyle günümüzde dünyada değilde başka gezegenlerde olduğu kesin.eğer bi gün onlarla karşılaşırsanız onlardan kesinlikle korkmayın onların üstüne gidin ve onları sevin.. onlar özellikle boyun altlarını okşayınca uyumaya başlarlar bunuda unutmayın..

Güncellemeler:
ben hayvanların dilinden anlayan birisiyim onlarla çok iyi anlaşıyorum. sadece bunların gerçek olduğunu bilmenizi istedim. :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ne suyu ya? çizgi filmlerde bile çıkartıyor. Arı maya da vardı sinirlenince sokuyordu

0|0
    0|0
    • herzaman çizgifilmlere inanma biliyosun onlar sadece çocuklar için hayal ürünü. :)

• çizgi filmler sadece yetişkinlerin anlayabileceği kadarsa veya hala yetişkinlerce izleniyorsa bunlara dikkatli yaklaşmak gerek.

• ağazlarından ateş çıkartıyorlar onu biliyorum

0|0
    0|0
    • hayır çıkartmıyolar o sadece bi su. :)

• komodo ejderi ağzından salgıladığı şey oldukça zehirli belgesellerden biliyorum

0|0
    0|0
  • Sen Game of Thrones'u çok mu seyrediyorsun

0|0
    0|0
  • sen hiç küçükken kendini pokemon sanıp balkondan atladınmı:))

0|0
    0|0
  • ejderha olarak dragonball daki gökten kilot yollayan ejderha geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Araştırmak iyi güzelde seni ejderhalara iten sebep nedir ? Hobbit, Eragorn, Avatar?

0|0
    0|0
    • hiçbişey hayvanları çok merak ediyorum sadece bu.. araştırmacıyım zaten bu arada marsupilamilerde gerçek birebir gördüm kendilerini.. :)

• Gene kim gaza getirdi seni :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olsaydı kemikleri de bulunurdu dinazorlar gibi.Bende arada vampirlere inanıyorum oluyor böyle şeyler, etkisinde kalınca bir şeylerin alacakaranlık okuyunca böyle oluyor banada.

0|0
    0|0
  • ben ortaokuldayken de sınıftaki bi çocuk şiddetle denizkızlarının varlığını savunuyodu, hala gülmekten altıma kaçırıyorum

0|0
    0|0
  • son günlerin revaçta olan cümlesini kullanıyorum "neyin kafasını yaşıyorsun sen ?" !

0|0
    0|0
  • Sevimli şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...