Bipolar hastası bir kız ile sevgili olur musunuz?

Düşünün şimdi hoş bir kız, davranışları iyi, güzel, eğlenceli ama bipolar (manik depresif) hastası ve siz tam bağlanmışken bunu öğreniyorsunuz ne yaparsınız? Öyle bir kızla sevgili olur musunuz ya da sonradan öğrenince ne yaparsınız? Lütfen bipolar nedir diye sormayın bana gerçek cevaplar yazın isterseniz netten hemen araştırıp cevap verbeilirsinizde

Güncellemeler:
Lütfen ciddiye alarak cevaplayın benim için çok önemli🙏
Adamlar ile erkekler belli oldu görüşler için herkese teşekkürler

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bende deli olduğum için problem olmaz asıl o bana katlanabilir mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende bipolarım sevgilim bunu biliyor hatta neler yaşadığımı hangi olayların bende atağa yol açtığını mesela dün tekrar depresifin tekrarladığını kendi söyledi bana yapmam gerekenleri anlattı benimki kalıtsal tedavisi yok, her şeyi biliyor tek dediği ben burdayım bununla yaşayan çok insan var bizde yaşarız oldu

0|0
    0|0
    • Çoğu zaman manik bende ama arada aniden depresif gelince kendimi kontrol edemiyorum. Sevgilime açıklamadım daha bunu tek ona karşı kendimi kontrol edebiliyorum. Geçen gün filme gittik delibala orda çocuk bipolardı film bizi çok etkiledi çocuk ta filmden etkilendi. Bipolar olup kıza zarar vermemek için intihar eden bir gencin öyküsüydü o filmin üzerine nasıl açıklayacağım bilmiyorum.

• demeyeydin eyiydi

• bizde filmi izledik. çok gerizekalıca idi. bende svgilime karşı kendimi dizginliyorum ama bu hep böyle olur diye değil. hatta bazen tartışmalarda bile yansıttığımı gözetebiliyorum sonradan. alacaksın karşına durum bu diyeceksin. sonradan öğrenmesi daha kötü olur. baştan bilsin. isterse seninle olur.

Erkekler Ne Diyor 11

• :D :D Eğer bir kızı seviyorsam onun hastalıkları beni ilgiendirmez. Hastalığı ne olursa olsun onu bırakıcak değilim insanları olduğu gibi kabul etmek gerekir.

1|0
    0|0
  • Valla ben iki yıl 3. Dereceden sara hastası bir sevgiliden ayrıldım daha doğrusu terk edildim bipo bana vız gelir tırıs gider birazda yakınımda olursa alimallah turp gibi yaparım onu ki eski sevgilimde beni terk ettiğinde artık ilaç kullanmaz hale gelmişti.

0|0
    0|0
  • Tedavisini görmüyorsa yanından geçmem acı ama gerçek

0|0
    0|0
  • coğu kişi bilmez bende bipolar hastasıyım bazen çok iyi hissediyorum bazen aşırı kötü bir dönem çok eğlenceliydim öz güvenim tamdı herkez le iletişimim varı şu an tam tersi soruna gelirsek ben birlikte olurdum ama ciddi bir şey düşünmezdim sonu kesinlikle kötü biter dayaamaz birlşkte olduğun kişi

0|0
    0|0
    • Ben öyleyim ve 4. evre bazen ufak bir haraket benim evi ortamı yerle bir etmeme sebep oluyor, sonra yaptığım şeyi unutuyorum ne yapmışım ben moduna giriyorum uzun süre içime kapanıyorum ve çok zor bu benim için bu yaşta bazen katlanamıyorum. Sevgilim var birtek ona karşı kontrol sağlayabiliyorum inanılmaz ama bana ne yaparsa yapsın ona karşı hiç tepkim sinirim olmuyor bende anlam veremiyorum bunu daha ona açıklamadım

• bipolar ne demek ki

0|0
    0|0
    • Ani duygu değişimleri. Çok mutluyken ufak bir şey gözüne batar kendini veya karşısını suçlar ve aşırı tepki gösterir duruma. Karşındaki insana bağırıp, vurabilirsin ama çoğu kişi çok sevdiği insana belli bile etmiyor kontrol ediyor ama harici canavara dönüşebiliyor. Kendini suçlarsa nesneleri kırıp döküyor kendine zarar veriyor. Bipolar hastaları tedavi edilmeyip üzerine yanlız kalırsa %85 intihar

• sevgili olmazdım iyi akşamlar

• olurdum

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun düzenli seroquel ve lityum alcak ölene kadar.
    ozaman sorun kalmıyo

0|0
    0|0
  • Evet 😊

0|0
    0|0
  • Hocam senin bazı dönemlerin çekilmez olur kim ugrasicak senle

0|0
    0|0
  • Olurum bence bir mahsuru yok

0|0
    0|0
  • Sonradan öğrendiysem bir sıkıntı yok.. Önceden öprensemde bir fark olcağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çağımızda psikiyatriye giden insanların %80 ine konan tanıdır bu. Psikiyatriler de sıkılıyorsa demekki..

0|0
    0|0
  • O nedir demeyin demişsin ama o ne ya :-(

0|1
    0|0
    • Ani duygu değişimleri. Çok mutluyken ufak bir şey gözüne batar kendini veya karşısını suçlar ve aşırı tepki gösterir duruma. Karşındaki insana bağırıp, vurabilirsin ama çoğu kişi çok sevdiği insana belli bile etmiyor kontrol ediyor ama harici canavara dönüşebiliyor. Kendini suçlarsa nesneleri kırıp döküyor kendine zarar veriyor. Bipolar hastaları tedavi edilmeyip üzerine yanlız kalırsa %85 intihar

• Bende öyleyim sanırım :-( :-( :-( :-(

• Bu hastalığın teşhisi nasıl konuldu size?

0|0
    0|0
  • Atlatilmayacak bisi degil 6 ay 1yil arasi tedavi sureci var diye biliyorum. Sorun olmaz ya 😄

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bipolar bir kızla tanışmıştım, evlerden ırak diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...