Kapat

Galatasaray, Trabzonspor'dan Marko Marin'i transfer ediyor. Sizce fayda sağlar mı?

Trabzonspor'dan ayrılmak için harekete geçen Marko Marin için Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, 26 yaşındaki oyuncunun bonservisinin bulunduğu Chelsea Kulübü ile transfer görüşmesi yapmak üzere Londra'ya gitti. İşbecer'in, başarılı orta saha oyuncusunun menajeri Fali Ramadani ile her konuda anlaştığı öğrenildi. Sarı kırmızılılar Marin'i, satın alma opsiyonuyla kadrosuna katmayı planlıyor.
Marko Marin bu sezon Bordo-Mavili forma ile Süper Lig'de 12 maçta 611 dakikada görev yaptı. Başarılı orta saha 2 gol, 2 asistle takımına katkı koydu.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gs ve tsnin büyük anıdı var bende ya eskilerim geldi. s

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• marin is yaparmi yapar evet ama ne kadarini yapar bilmiyorum uyum saglarsa tabi

1|0
    0|0
  • Fatih umarım bu sefer bi' işi becerir. Yanlış değilsem kanatlarda da oynayan bir oyuncu. Şu an ki duruma bakınca Yasin'in yerine kesinlikle sırıtmayacak biri. Gelir umarım.

1|0
    0|0
  • bu yönetim durduğu sürece messi gelse hikaye

1|0
    0|0
  • Alamaz

1|0
    0|0
  • Sıfır disiplin sıfır istikrar denizli bu adamı ne demeye aldırtıyor anlamadım

1|0
    0|0
  • Trabzonda bile yedekti bu sezon. Sırf Trabzondan almak için mi alıyor acaba merak ettim? 😀

1|0
    0|0
  • cok fazla verimli olur süper futbolcu

1|0
    0|0
  • Hep böyle futbolu seven bir eşim olsun isterdim. d

0|0
    0|1
  • Marin'e ihtiyacımz yok ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...