Hocam ve bana karşı davranışları..

Merhaba, bi hocamla ilgili bi durum bu.Sınıfmda ne yaparsam olay oluyor.Kımıldasam, gülsem, üzülsem. Gözü üzerimde adamın.Herkese az çok takılan bir hocamız kendisi 36 yaşında.Ama ne zaman hoca benimle ilgili birşey dese sınıfmızdakiler derin bir sessizliğe gömülüyor. meraklı gözlerle izliyorlar.Yakın zamanda sınıftan bir erkeğin ''hocayla aranız pek iyi'' diyerek alaylı bi ifadeyle konuşmasıda var.Sıra arkadaşımda bunu onaylıyor.Sürekli izliyor seni diyor.Sınıfla adamın alakası yok sanki.Bi sana odaklı.diyor.Zaten bende ne zaman kafamı kaldırıp baksam.Adam bana bakıyor oluyor.Göz göze gelmemek için.Hep önüme bakıp ders içinde daha pasif olmaya başladım.Konuştuğum bi erkek arkadaş vardı sınıfta.Onun yaptığı espri vs hepimiz güler eğleniriz.Hoca gelip, gözümün içine bariz bi şekilde bakıp, sıra mı yumrukluyor.itiyor bişey yapıo yani.Gelip hemen arka sırama vurup, yine baktığmda gözüme baka baka oturup.İzlediği oldu bugün.Ben olablidğince bakmamaya çalıştım.Bi döndüm.Adamla direk göz göze geldik ki oda bana bakıodu ve sanırım süzüodu beni.Öylece sessizce duruodu arka sıramda.Buna benzer birşeyi 2-3 kez bugün yakaladım.Şöyle anlatim.Önümdeki çocukla ilgilendiğimde vs.Etrafa o çocuğa falan tuhaf şeyler yapmaya başladı sinirlice.Haftaya snıfta yapılack bi kutlamada.Herkes birşeyler getiricek.Hoca herkese ne getireceğini sırayla soruyo.Bana geldiNe getiriceksin?içine onu koyucak mısın bunu koyucak mısın? şunuda koy ceviz koy, tahin koy vs..Şöyle yap.Yarım saat göz hapsinde.Sınıfta bi sessizlik dibimde zaten.Ben tamam diyorum.Milleti hızlı hızlı geçen adam yarım saat.kek tarifi verdi bana.O sırada hoca hala benle konuşuodu tamam diyip önüme döndüm.Adam hiçbirşey demeden şöyle 1-2 dk sessizce durdu.arkama baktım.Direk başını çevirdi göz göze geldik. bi baktım sınıfa.Herkes dönüp noluyo yahu? diye cins bi surat ifadesyile bizi izliyordu.Bilmiyorum.Yaptığımı bu kadar izleyen.Sürekli gözü üzerimde olan bi adamın amacı ne?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat et kendine müdüre çık gerekirse ailene soyle o hocaya bi görünsünler...

0|0
    0|0
    • ben takmamaya çalışıyo rum.ama olmuyo bir yere kadar.

• olmaz oyle takmamayaçalışıyorum dersin yanlış anlama TAKAR sa sana bu sefer ailenin (babanın) basını belaya sokarsın namus cinayeti ALLAH korusun Not= dalga geçmek maksadıyla yazmıyorum adam sana takacak havasında o yuzden diyorum OLABİLECEKLERİ soylüyorum en kötü ihtimalleri soylüyorum...

Erkekler Ne Diyor 7

• istiyosan dövek

0|0
    0|0
  • adam senı kıskanıyor ve sende gozu mu var bu mudur yanı

0|0
    0|0
  • vay şerefsiz vay. istiyosan gelip dövelim. sendede bişeyler varsa senide dövelim

0|0
    0|0
  • Hocanı da al git

0|0
    0|0
  • gözu var sanırım

0|0
    0|0
  • töbe estağfurullah bide 36 yaşındaymış.

0|0
    0|0
  • soruyu kısa sandım durum ciddiymiş:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• adam sana aşık

0|0
    0|0
  • bencede bi hoca kolay kolay hiç bi öqrenciyle bu kadar yakından iqilenmez . sende qözü war ya okulunu deqistir yada ailenle müdüre cık 2 side olmadı okulunu deqiştir dikkat et yani kendine ..

0|0
    0|0
    • bilmiyorum.ama neden ben? hoca dalgacı birisidir.ama bana karşı bu hareketleri yapıyorum anlamıyorum

• 30 yaş üstü adamlar liselilere daha çok ilgi duyuyormuş liseli misin gerçi bilmiyorum ama dikkat et böyle insanlar çok var

0|0
    0|0
    • liseliyim.

• Geçen yıl serap ezgüde mi ne olay olmuştu baya. Bir öğretmen böyle taktığı bir öğrencisini kaçırmış aylarca aradılar başbakan bile olaya el attı en son allah korusun ya

• Bence adam sana takıntı olmuş. Bir hocanın bu kadar ilgilenmesinin başka amacı olamaz :)

0|0
    0|0
    • ne yapıcam bilmi yorum.

• cok sinırlerim bozuluyor arkadaslarımın bu tepkılerine

• Tabi bozulur sinirlerin. Adamın yaşı 36 ve seni takip ediyor resmen kötü bir durum :S

• Adam sana ilgili ama kötü niyetlide olabilir dikkatli ol bence

0|0
    0|0
  • hic yokmus gibi davran, hatta acaba bakiyormu diye felanda kafani cevirip bakma.. gözgöze gelmemeye calis canim..

mabali günahi boynuna ama eger varsa bir ilgisidee, boynu altinda kalsin s.refsizin.. millet evladini okutmak icin teslim ediyor, evladi kardesi gibi görmesi gerekiyor...

0|0
    0|0
  • okulunu değiştir evladım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...