Arda Turan cok mu abartiliyor?

Barcelona da 7 numarali formayi vermişler.. Türk futbolcu olarak orada olmasi büyük gurur kaynagi evet ama ne bilim öyle bir yerde 7 numarali formayı giymesi falan, ben abarttiklarini düşünüyorum, ya siz?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• yoo ne diyosun sen yaa bayrampaşalardan real madride geldi adam ne abartılması :D

0|0
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Alacagim tepkilere ragmen fikrimi saklamayacagim. Kesinlikle cok guzel bir sey orada olmasi fakat ben Arda'nin oyun stilini cok begenmiyorum. Daha dogrusu stili guzel fakat fizigi futbolcudan baska her seye benziyor. Bir kanat oyuncusu icin asiri yavas. Sen artik en ust noktaya, zirveye gelmissin yani biraz fitles ve kondisyon yukleyip hiz antrenmanlari yap. 7 numarali futbolcu tipine hele hic uymuyor. Umarim cok basarili olur ama destekliyoruz elbette zaten Barca'ciyim da.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence abartilmadi kaç futbolcumuz yedek olarak değil gercekten Barça ya da real e transfer olduku

0|1
    0|0
  • Bence de balon gibi sisirmisler adami

0|0
    0|0
  • 7 numara olunca noluyor ki? Bence de fazla abarttılar arda işini

0|0
    0|0
    • Önemli bir forma. Barcelona da ole oynamak kadar o formayı giymek de kolay degildir ondan dedimdi

Erkekler Ne Diyor 12

• ardayı hiç sevmem.
    ama adam öyle böyle barcaya gitti.
    milli takımda herkesin ahı gitmiş vahı kalmışken o ısrarcı tutumuyla takımı ateşledi diri tuttu maç eksikliğine rağmen golünü attı asistini yaptı çok faydalı oldu.
    ve barca sıradan bir olay diil yani be bir türk olarak gitti.
    hakkını vermek lazım

0|0
    0|0
  • Yahu neyin abartılması, şu dünyada futbolu bilen ciddi manada adamlar varsa en azından üç beş tanesi Barcelona'da çalışıyordur.
    Tam bir takım oyuncusu adam ve Atletico'da' yaptıkları ortada.
    Eh boş adamı da almaz kimse oradan Barca'ya...

0|0
    0|0
  • ne dünyaya göre nede bize göre abartı adamda herşeyden önce türk samimiyeti var biraz da ordan kazandı artı falcaoyu postalatıp numarasını aldı ardanın atlatica yıllarında atlaticonun basasrısından anlarsın zaten takımın öncüsünü adam sonuna kadar hakediyor gurur kaynağımız inş daha iyi yerlere gelir 8 sene si var daha yaşlanmasına halen genç :D

0|0
    0|0
  • ntv spor saolsun

0|0
    0|0
  • oynatıcaklar mı acaba.

0|0
    0|0
  • bencedee

0|0
    0|0
  • Dünyaya göre abartı turkıyeye göre gurur

0|0
    0|0
  • arda bir proje.

0|0
    0|1
  • Bizden biri olduğu için biz yeterince değer vermiyoruz

0|0
    0|1
  • Sen abarttiklarini dusunuyorsan, ben senin sacmaladigini dusunuyorum, dusunce ozgurlugune saygilar,

0|0
    0|0
  • Abartıyolar kesinlikle. Yetenekleri ortada ancak o seviye için yetersiz bence. Zaten haziran-temmuz 2017 doneminde gönderileceğini dusunuyorum. En büyük artısı takım oyununu oynamayı öğrendi keşke birde milli takımda biraz daha uygulasa.

0|0
    0|0
  • abartı tabikide

0|1
    0|0
Yükleniyor...