Sporcular bir bakabilir mi?

Arkadaşlar ben böyle ince belli çok büyük olmayacak kadar göğüs ve kalçalara sahip kadınlara çok özeniyorum böyle we heart it te gezerken hep görüyorum çok güzel formda fit ve hafif kaslı böyle bir vücuda sahip olmak için nasıl bir diyet uygulamam ve nasıl bir spor yapmam gerek?
Sporcular  bir  bakabilir mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness+welness diyetisyen nitelikli antrenör

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle yağ-kas oranına bir baktır yağ oranın yüzde 19 dan fazlaysa önce yağ yakman lazım yağ yakmadan kas yapmaya başlarsan görüntün şişkin ve daha çirkin olur o yüzden önce yağ yak sonra bulking e geç bol şans :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz anatomi ve calismak beslenme uclusu arasinda alinir bu sonuv yardimci olmaya calisirim ama uzun bir yol bu arada spor antrenoruyum ve beslenme okuyorrum

0|0
    0|0
  • bu bir diyet değil. bunu yapan kişiler fitness salonlarında ya da sahil kenarlarında duzenlı koşarak bu hale gelıyorlar. yemene dikkat edeceksin ve şekerden/tuzdan uzak duracaksın

0|0
    0|0
  • zgırlık çalısşmalısın fıtnness yanı bır erkek gıbı agırlık kosu bandında kosarak kas yapamazsın

1|0
    0|0
  • Squat yap diyet olarak şunu yap diyemem ama aç kalma kas istiyorsun sonucunda proteinli ve lifli beslen şeker yağ un yok unutma

0|0
    0|0
  • Squat ve cardio yapmalısın cola, hamur işi, yağlı , şeker bunları kesmelisin ve düzenli beslenmelisin takviye gıdalar alman lzm birazda kolay değil yani kişiden kişiye göre değişir 😁

0|0
    0|0
  • Diyetisyenlik okuyorum size yardımcı olabilirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...