Sevgılımın bana yalan soyledıgını farkettım ..

selam arkadaslar

sızlerle bısey paylasmak ıstıyorum.

Sevgılımle whatsApptan konusuyoruz. Dun sabaha karsı saat 5.18 gıbı mesaj attım ona..uyuyodu tabı cevap vermedı.. Nyse ıste oglene dogru uyandım 12 flandı saat. Gordım baktm mesaj atmams. Ama benim mesajımı gormus.. Son gorulme 1o.18 dıyodu..ben anlamams gbı yapıp gunaydn dıe mesaj attm. 5 dakıka snra cevap werdı gunaydın dıe. Snra sordum yenımı uyandın? Dıe. Evet dedı

benım attgm mesajın sesyle mı uyaneden dedım, evet mesaj sesını uzun bı sarkı ypmstm dedı.. Bnde tamam dedım

bu saate kadar hıc uyanmams olmalısın baksana onceden aralarda uyanrsan gnaydn msaj atardın dedım, evet ya hıc uyanmadım dedı. Sevgılım whtsapptn fzla anlamıyo son gorulme falan bılmıyo tabı, bılse mesajı acp okumazdı dıe dusunuyorum..

1 - bana neden yalan soylems olablr ?

2 - masum bı yalan mı yoksa goz yumulur bısey mı ?

3 - sızce ne

yapmalıyım, cok sınır oldum ama bsy bellı etmedım.. Bıkac gun daha uyudum dedgnde mesaj atıcam bakalm napıcak.

Lutfen mantklı bsyler yazın dalgaya almayın, 6 aylık bı ılskmz var

annmle tanstı abmlde tanstı, aramzda yuzukte taktık...buna gore degerlendrrsenz sevınırım. Sımdıden tesekkurler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Masum oldugunu dusunmuyorum birkac gun daha deneyin devam ederse bir bit yenigi vardir.

Bu arada tlfnuyla oynayacak adam varmi sevgilinizin ?

0|0
    0|0
    • hayr yok kardesı evlı aynı sehrde degller

zaten annesı babasıda anlamyor

sıfesıde var tlefonnda

sadece o gırebılıyo yanı..kesın bsy var bunun altnda

sınır bozucu oluyo ya

hayr dese yani bıara uyandm baktm gerı yattm

ama yok ylan sylyrek ckıyo ısn ıcnden..yada cıktgnı sanıyo

benım farkettgmıı anlamıyo anguuut

• Baya gerilmissiniz yahu,biraz sakin olun :)

Yahu ben genel olarak supheci bir yapiya sahip oldugumdan ve az cok bilgilerime dayanarak birseyler sakliyor diyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 4

• eee denemeleri yapıp bir kaç kez daha kandırıldığını farkettin mi :)

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin pis yalancıdan. İçime doğdu kesin travestilerle aldatıyor seni.

0|0
    0|0
  • döverim ben onu

0|0
    0|0
  • bir yığın yalnlar ve bugün de ALDATILDIĞIMI öğrendikten sonrki ilk mektubu okiycam şimdi. nasıl bi duyguymuş bkalım (( muhtemelenn sızıp giderim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yahu amma boş şeylere takılıyorsunız

1|0
    0|0
    • kızın sevgilisi yalan söylüyo bu boş mu ?

• nos degıl tabıkıde.s tesekkur ederım benı anladgn ıcn

• uyku sersemi aptal bi tuşa bile asıp programı acsa okundu görünecek sende. bu yüzden boş degil bomboş.

Yükleniyor...