Nedir bu hocanın hali??

Merhaba, bi hocamla ilgili bi durum var.Kısaca geçmek istiyorum.Sınıfmda ne yaparsam olay oluyor.Kımıldasam, gülsem, üzülsem. Gözü üzerimde adamın.Herkese az çok takılan bir hocamız kendisi 36 yaşında.Ama ne zaman hoca benimle ilgili birşey dese sınıfmızdakiler derin bir sessizliğe gömülüyor.Ve bariz bi şekilde meraklı gözlerle izliyorlar.Yakın zamanda sınıftan bir erkeğin ''hocayla aranız pek iyi'' diyerek alaylı bi ifadeyle konuşması bi ayrıydı.Sıra arkadaşımda bunu onaylıyor.Sürekli izliyor seni diyor.Sınıfla adamın alakası yok sanki.Bi sana odaklı.diyor.Zaten bende ne zaman kafamı kaldırıp baksam.Adam bana bakıyor oluyor.Göz göze gelmemek için.Hep önüme bakıp ders içinde daha pasif olmaya başladım.Konuştuğum bi erkek arkadaş vardı sınıfta.Onun yaptığı espri vs hepimiz güler eğleniriz.Hoca gelip, gözümün içine bariz bi şekilde bakıp, sıra mı yumrukluyor.Ciddiyim ya.abartıyosun diceksiniz.ama kusura bakmayın abartıp buraya yazmamın ne amacı olabilir?.Gelip hemen arka sırama vurup, yine baktığmda gözüme baka baka oturup.İzlediği oldu bugün.Ben olablidğince bakmamaya çalıştım.Bi döndüm.Adamla direk göz göze geldik ki oda bana bakıodu ve sanırım süzüodu.Buna benzer birşeyi 2-3 kez bugün yakaladım.Şöyle anlatim.Önümdeki çocukla ilgilendiğimde vs.Adam oturduğu yerden şu silgini ver diyip,bildiğiniz sinirden köpüre köpüre birazda alayla.Etrafa o çocuğa falan atmaya başladı.Haftaya snıfta yapılack bi kutlamada.Herkes birşeyler getiricek falan.Hoca herkese ne getireceğini sırayla soruyo mesela.Bana geldi adam.Ne getiriceksin?içine onu koyucak mısın bunu koyucak mısın? şunuda koy ceviz koy, tahin koy vs..Şöyle yap.dibimde zaten.Ben tamam diyorum.Milleti hızlı hızlı geçen adam yarım saat.kek tarifi verdi bana.Şöyle bi baktım sınıfa.Herkes dönüp noluyo yahu? diye cins bi surat ifadesyile bizi izliyordu.Bilmiyorum.Yaptığımı bu kadar izleyen.Sürekli gözü üzerimde olan bi adamın amacı ne olabilir ki?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini okumaya üşendim ama okuduğum kadarıyla sanırım hoca obsesif olmuş sana

tutulmuş da olabilir bilemiycem sis

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.ben bilemiyorum.olanların bi kısmını yazdım.Olabildğnce anlatmaya çalıştım.ksura bakmayın.ama nedir bu bilemiyorum

• gidip diyemezsin de hocam manyak mısınız ne uğraşıyosunuz benle diye bence dersi başka hocadan al dilekçeyle hallediliyo

• ya denedim gibi ben bunu.ama olmuyor malesef.sizce bu hocanın yani ne olabilri?

Erkekler Ne Diyor 1

• sanırım adamın baya ii dikkatini cekmişsin

0|0
    0|0
    • hatta şuda var.benim sıra arkadaşım onun eşine benzio yani bizim gördüğümz kadaryla.bana yemekle ilgili knuşurken.arkadaşa sen ne yapabiliosun ki diyerek bariz tuhaf bi alaya aldı sanki.ve ben snfta bi cocuktan hoşlanmıodum pek.çocukla hoca çok iyiydi araları.hocada durumu biliodu.inarnmısınz çocuk hastalandı sınfta hocanın kılı kıpırdamadı yemin ederim

• aynen en matrak en esprili çocuk bile.şöyle bi dönüp sessizce bakarak izledi bizi.anlamıyorum.sizce nedir bu?

• valla hoca sana asık bu kdr basit ve bunu herkez biliyr

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sen en iyisi mesafeni koru, adamın niyeti belli olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...