Dünkü kavga için görüşlerinizi alayım?

bence Ahmet DURSUN çok iyi yaptı böyle adamın takımını ve böyle adamı tuttğum için gurur duyuyorum videoyu izlerseniz dikkat edin ahmet dursuna laf söylemesine ahmet saldırıyo anlayamdığım şeyde laf atan ali dayak yiyen ali :)) (NOT: ahmet dursun adamlığını yapıp ali güneşten helallik istemiş ali güneşte özür dilemiş) bu da bir erdemliktir...
dünkü kavga için görüşlerinizi alayım?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet dursun adam adam az bile yaptı en büyük BEŞİKTAŞ ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Helallik istemesi hoş , gerisi Acunun oyunları , düşünsene Pascalın da olduğunu

1|0
    0|0
    • pascal noumayı bilerek çağırmamışlar zaten kendisi twitter hesabından acunun beni niye çağırmadığını anladım yazmış :))

• Pascal olsa sahadaki şeref yoksunlarına gerekli muameleyi yapardı

• Taraflı bakıyorsun orada Ali Güneş taktik faul yaptı.

1|0
    0|0
  • Ben de Beşiktaşlıyım ama bununla gurur falan duymam. Bir de veteran maçı bu ne hırs. Gereksiz iş yapmış

0|0
    0|0
    • Hirs beşiktaş ın kaninda var taniyamamissin BEŞİKTAŞIMI

• ne yani şimdi ahmet dursun karaktersiz mi?

• Karaktersiz değil ama bu hareket hem ona hem de Beşiktaşa yakışmaz. Biz oyunumuzla ezeriz rakiplerimiz gibi pisleşmeyiz. Geçen gün de Ahmet Dursun Yattaraya yaptı aynısını. Ama o kalkıp saldırmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=yWqDhg3QuQs

• Bjk taraftarı neyse Futbolcusuda aynı 😄 Taraftarı yenilirken sahaya atlar futbolcusu çirkeflik yapar 😄

0|1
    2|2
  • Ahmet dursun seba gitsin kanks

0|0
    0|0
  • Aptal adamlar sahada 😒

0|0
    1|0
  • eğitimsizlik

0|1
    0|1
  • video nerede

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirlerini ne diyelim:)

0|0
    0|0
  • senin kafan güzel galiba ya da tam izlemedin. Neyse bence de laik olduğun takımdasın tebrikler.

0|0
    0|0
    • Evet doğru soyluyosun laik oldugum takimdayim. takimimin icinde adamlarin olduğu ve şike yapmayan bir takimi tutuyorum

• Türkiye kupasını neden aldılar sizden o zaman lig kupası hala bizde biz mi sikeciyiz?

güldürme beni

• hangi takımlı olduğunuzu bilmiyorum ama tahminen fenerlisin yazık ki ne yazık!!!

• Herkes Gider Biz Kalırız Biz Galatasaraylıyız !

0|0
    0|0
  • futbolcuyu formasıyla yargılayacak kadar tinerci değilim ama melo için "galatasaray'a yakışır!!" diyenler, ahmet dursun eleştirilince "formasına laf eden çarpılır!!" diye kuduruyor ya o çok komik.

ahmet dursun gibi adamlara teşekkür etmek lazım aslında, ne güzel bütün bit yavrularını döküyor ortaya.

0|1
    2|2
    • lafında bile ahmet dursun için adam diyorsun adam gibi adam AHMET DURSUN

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...