Her gün fitness yapsam nasıl olurum acaba?

Nasıl beslenmeli fitness yapan biri :) ? şu an 75 kiloyum 156 boya 55 kg olmak isterim ve güzel bir fiziğim olsun istiyorum :)

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 5 gün yap.

0|0
    0|0
    • 7 gün :D

• İnşallah başlarsın ama internetten herşeyi araştır bayanlarda fitness , kas oluşumu , kas nasıl yapılır , fitnesste dikkat edilmesi gereken şeyler , supplementler nedir...

YOutube'de Savaş Cebeci'yi takip etmeni ve videolarını izlemeni tavsiye ederim.

• evet oldukça ıyıdır tavsıye ederım uvfıtnes

En İyi Kız Görüşü

• Şişmansın Allah p hale getirmez insallah.
    Bende kendi kendimi s idman buluyorum diyet olsun spor olsub yapıyorum.
    Yağsız tuzsuz şekersiz.
    Suya abaandım.
    Bakalım nolacak kaslarım ağrıyor valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ozelden ulasirmsn bana yardimci olmaya calisirim spor antrenoruyum ve beslenme okuyorum

0|0
    0|0
  • Fitness her gün yapılmaz.. Bir gün yapılır, bir gün dinlenilir..

0|0
    0|0
  • Sabahları güne yeşil elma ile başla 1/2 saat sonra yulaf karışımlı besin tüket aksama doğru yağsız az bir yemek ye açlığa dayan :::::::)

1|0
    0|0
  • Şimdi neyi nasıl istediğine bağlı.. Önce sıkılaş ve yağlarını erit.. Zayıflamanın %35'i spor % 65'i beslenme ve ağzını tutmadır.. ;)

1|0
    0|0
  • Olmaz 3 gün gln yap veya 4

0|0
    0|0
  • düzenli spor candır. 2 ayda guzel bir vücudun olur max 4 ay

1|0
    0|0
  • iyileşir.

0|0
    0|0
  • Hergun gitnes kaslarini yorar ve gelismez aksine ufalir dinlenmen gerek 2 gun fitnes 1 gun dinlenme

0|0
    0|0
  • sadece fitness bir işe yaramaz kalori yakar zayıflarsın kas istiyosan çok iyi beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • Dene de gör.

0|0
    0|0
  • 55 kilo kurtarmaz max 50

0|0
    0|0
  • Kırmak için söylemiyorum yanlış anlama. Düzensiz bir beslenme, hamur hamur ekmek ekmek tıkınana kadar yemek yemek. Aynaya bakıyosun hoş olmayan bir vücut. Size bu durumu kabullendiren ney?

0|0
    1|0
  • her gün yapmanı tavsiye etmem 2 günde bir kaslarını dinlendirmelisin 1 gün.

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenmeli

0|0
    0|0
  • Çıtır olursun sonra ne olur biliyormusun sen çıtırsın en basitinden kırılırsın :)

0|0
    0|0
  • hergün fitness yapmış olursun :D

0|0
    0|0
  • fitne fesat olursun :))))

0|0
    0|1
  • Güzel bir fiziğe sahip olmak istiyosan düzenli besin ve düzenli çalışman gerek...

0|0
    0|0
  • Diyet yap ve goji berry kulln

0|0
    0|0
  • boğazlar konusuna dikkat etmelisin. gerisi gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• maşallah tontişmissin azcık :S önce istediğin kilioya düş o zamana kadar hafif sporlar yap sonra fitnessa başla bence

0|0
    0|0
  • Her gün değil de hafta üç dört kez daha faydalı olacaktır. Kasların ve vücudun gelişmesi için dinlenmeye de ihtiyacı var. Iyi fizik derken sporcu fiziği, kas vb. kast ediyorsan fitness iyidir, ben de gittim. Ama bir manken, güzel kız fiziği falan istiyorsan hiç önermiyorum zayıflamak için fitness. Çünkü acayip bacak kası yapıyo ve bacakların kalın duruyo

0|0
    0|0
    • Manken gibi olmak istemiyorum düzgün fiziğim olsun yeter :)

• 47 daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • 156 boya 55 de fazla ki.47_48 iyidir. hedefin bu olsun

0|0
    0|0
  • spora git tek basina pek bisey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...