Ağır Bir Diyet Listesi Uyguluyorum, Napıcam?

Fazla kilo var, kısa sürede zayıflamak için diyet listesi buldum ağır biraz.
Açlıktan ölüyom :D en nefret ettiğim sebze yemeği yemek zorunda kaldım, yemeği yerken kusasım geldi resmen sürekli patates kızartması cipsi götürüyodm onları özledim ilk günden :D
Alışır mıyım bu duruma? :D

Güncellemeler:
güncell

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aman nasilsa olecez ye gitsin

0|1
    0|0
    • Mesele yemek değilki veya fit görünmek falan.
      İşlerini yapamıyorsun, vücut enerji üretmiyor, buda haliyle işine baya yansıyor.
      Zinde bir vücut olsunki zinde kafada olsun.

• Işte böyle dusun ki diyetinden asla vazgeçme

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kardeşim neden bu kadar kasıyorsunuz ki?
    Vücuttan yağ atılması için yağ alınması da gerekir lakin önceye göre biraz daha az.
    Hızlıca kilo vermeni asla tavsiye etmem kol altında, basenlerinde, belinde, üst göğüsün oralarda yırtık olması muhtemeldir.
    Sadece diyet ile de zayıflayamazsın. Giy montunu, içliğini çık dışarıya koş, yürü şınav çek, squat yap, atla, zıpla, vücudunu ger.
    İnternetten bulunan programların çoğu uymaz insana çünkü her insanın bünyesine uygun değildir. Yapmayın lütfen, kendinize zarar vermeyin.

0|1
    0|0
    • Dostum dediklerin diyet listesinde var. Günde en 2 kilotmetre yürücez.
      Yani sadece diyet uygulamakla olmuyor vücudun kendisini zayıflarken çökmemesi için koşup, yürümemiz lazımmış.
      Bol bol su içme vs. var.

• Şöyle yapalım ozaman, bu diyet listesi 1 haftalık , baktın haklı çıktın pek işe yaramıyor, 1 hafta sonra senin dedigini uygulamaya koyucam , sağolasın dostum önerin için :)

• Ne demek kardeşim benim.

Kızlar Ne Diyor 3

• oha tam da cips yiyodum, tut kendini başarılar

0|1
    0|0
  • alisirsin bende su an diyetteyim listeye uymuyorum

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Hmm güzelmiş, bende kısa sürede bir zayıflayayım sonraki hedef kas olucak, yağ çuvalına döndüm :S

• benimde derdim bu kisa sürede 10 kilo vermek hedefim

• Spor yapıyomusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...